Markas Feiginas: „Niekas neatleis Putinui už tai, kad jis pasiūlė Macronui atlikti išmatų testą"

(2)

Prieš paskelbdamas apie invaziją į Ukrainą, Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pažemino tuos, kurie bandė su juo derėtis dėl to, kad tai nepriimtina, įskaitant Prancūzijos prezidentą Emmanuelį Macroną.

Rusijos teisininkas ir tinklaraštininkas Marcas Fejginas tai pasakė interviu GORDON vyriausiajai redaktorei Alesai Bacman.

Ir už tai, kad Prancūzijos prezidentas žiemą vaikščiojo apledėjusiu oro uosto kilimo ir tūpimo taku. Jam bus atkeršyta...

"Jie įsileido Macroną, kai jis atvyko... [...] Jis ėjo nuo lėktuvo rampos. Jie nevažiavo pas jį automobiliu - juk Prancūzijos valstybės vadovas, vienas iš Europos lyderių, į savo "Vnukovo 5" ėjo pėsčiomis.

Ambasadorius jį ten palydėjo, jie ėjo žiemą. Prieš karą.

Jau nekalbant apie tai, kad jam pasiūlė prieš susitikimą su Putinu atlikti išmatų analizę.

Jis sakė: "Ne." [...] Esmė ta, kad jis iš tikrųjų visus įvairiais būdais žemino", - sakė tinklaraštininkas.

Jis mano, kad 2022 m. vasario 20 d. V. Putino ir E. Macrono pokalbio telefonu stenogramą, kuri vėliau pasirodė Prancūzijos žiniasklaidoje, perdavė Eliziejaus rūmai.

"Viskas čia yra aišku. Apskritai viskas. Akivaizdu, kad E. Macronas ir jo administracija nutekino šią medžiagą prieš rinkimus, kad parodytų: "Ne todėl, kad simpatizuoju V. Putinui. Pažiūrėkite, kaip aš su juo kalbėjau".

Garso įrašas, kuris buvo perrašytas, buvo nutekintas spaudai kaip stenograma.

Macronas bandė įtikinti Putiną nesivelti į karą:

"Klausyk, nedaryk, nedaryk... Ar atitrauksite karius? Leiskite man pasikalbėti su JAV prezidentu Joe Bidenu".

 "Ne, aš žaisiu ledo ritulį." 

"Koks ledo ritulys?

Jam buvo pasiūlyta susitikti su Baidenu. Jis buvo pasiruošęs, - pasakojo Feiginas.

Pasak jo, vasario 20 d., likus keturioms dienoms iki invazijos į Ukrainą paskelbimo, V. Putinas elgėsi taip, "tarsi būtų įsitikinęs, kad iki kovo 1 d. jis bus Kijevo centre".

"Ir tada - matote, kaip viskas baigėsi, kaip viskas baigėsi...

Kas dabar? Kur kreiptis? O dabar jis mano, kad yra toks pat, koks buvo - nežinau - vasario 20 d., ir gali taip kalbėti: "Ak! Aš nusprendžiau... Kokia Ukraina? Kas yra Ukraina? Viską nusprendžiau aš. Ketinu žaisti ledo ritulį."

Stuksenkite savo ledo ritulio lazda. Ar nenorite jo bakstelėti dabar?

Taigi šiuo požiūriu, žinoma, jam bus atkeršyta.

Niekas jam nieko neatleis, - sakė Feiginas.

Fejginas: Vieną dieną sužinosime, ką Putinas stebėjo. Manau, kad jis apsiribojo Pornhub ar kažkuo panašiu.

E. Macronas kelis kartus skambino ir skrido į Rusiją derėtis su V. Putinu, visų pirma 2022 m. vasario 7 d. susitiko su juo Maskvoje.

Susitikimo metu jie sėdėjo priešinguose ilgo stalo galuose.

Per pokalbius darytos nuotraukos tapo memais.

Žiniasklaida stalo ilgį įvardijo kitaip, tačiau, pasak V. Putino atstovo spaudai Dmitrijaus Peskovo, jis buvo "maždaug 6 m ilgio".

D. Peskovas paaiškino, kad kai kurie pasaulio lyderiai laikosi atokiai nuo V. Putino, nes jie "laikosi savo taisyklių" ir atsisako Rusijos medikams pateikti PGR tyrimą dėl koronaviruso.

Taip esą nutiko ir E. Macronui. 

Pasak "Reuters", E. Macronas galėjo rinktis: arba jis sutinka su Rusijos gydytojų atliktu PGR tyrimu ir gali suartėti su V. Putinu, arba atsisako ir išlaiko griežtą socialinį atstumą.

E. Macrono artimiausia aplinka žinojo, kad šis pasirinkimas reiškia, jog tarp prezidentų nebus rankos paspaudimo ir šio ilgo stalo, tačiau "negalėjo leisti, kad prezidento DNR patektų į jų rankas", sakė agentūros šaltinis.

Agentūra "Reuters" atskleidė, kad prieš išvykdamas E. Macronas Prancūzijoje pasidarė PGR testą, taip pat antigeno testą jau Rusijoje (jį atliko paties prezidento gydytojas), tačiau tai netenkino Rusijos pusės. 

Apie tai, kad E. Macronui reikėjo atlikti išmatų tyrimą, žiniasklaidoje nebuvo užsiminta.

Tačiau vasario mėnesį "Telegram" kanalas "Baza" pranešė, kad V. Putinui artimiems Rusijos pareigūnams kelis kartus per savaitę buvo atliekami išmatų tyrimai.

"Jei anksčiau darbuotojai, kuriems grėsė susitikimas su Vladimiru Putinu, turėdavo išbūti dvi savaites karantine, tai dabar jiems taip pat tenka kelis kartus per savaitę atlikti tuštinimosi testus", - rašė kanalas, remdamasis keliais šaltiniais.

Bazės duomenimis, kai kurie prezidento administracijos ir Federalinės gvardijos tarnybos darbuotojai 2021 m. karantine (t. y. vienutėje) praleido daugiau kaip 150 dienų. 

Po "Baza" pranešimo Rusijos žurnalistai (televizijos kanalas "Dožd" ir "Telegram" kanalas CHTD) vyriausybės viešųjų pirkimų portale rado sutartis tarp specialaus skrydžių padalinio "Rossija", kuris perveža V. Putiną, ir prezidento administracijos poliklinikos dėl medicininių tyrimų dėl koronaviruso, tarp jų - išmatų PGR tyrimo. 

Šaltinis: gordonua.com.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder