Jevgenijus Prigožinas

Markas Feiginas: Rusijos generolai planuoja nužudyti Prigožiną

(3)

Rusijos generolai planuoja neutralizuoti "Wagner" PMC vadovą Jevgenijų Prigožiną. Jis gali būti išsiųstas į frontą ir ten nužudytas, kaltę suverčiant Ukrainai, - televizijos kanalui "Espresso" sakė Rusijos opozicijos narys, buvęs Valstybės Dūmos deputatas Markas Feiginas..

"Prigožino nužudymą bus lengva nurašyti: jis atvyko į frontą, o ten pataikė raketos. Ir galbūt ši suklastota istorija su Delimchanovu yra to repeticija.

Matome, kad Prigožino įtakos sferoje yra keli generolai - Surovikinas, su kuriuo jį sieja komplimentų santykiai, Mizincevas apskritai perkeltas pas jį iš gynybos ministro pavaduotojo aprūpinimui ir logistikai pareigų, minimi dar keli vardai.

Kitaip tariant, aplink Prigožiną veikė tam tikra grupė. Manau, kad visa tai susiję su pinigais ir kitais interesais", - sakė Markas Feiginas.

Jo teigimu, tai, kad Prigožinas atšaukia savo kovotojus iš "Bachmuto", kad galėtų iš naujo susikurti, liudija apie jo iškritimą. 

"RF aparato ypatybė ta, kad kai žmogus tampa "radioaktyvus", nuo jo "fonuoja", ir visi nuo jo akimirksniu pabėga.

Prigožinas jau artėja prie tokios būsenos. Jis turi daug konfliktų, daug priešų, o jo draugai nėra stabili šios santykių sistemos sudedamoji dalis.

Niekas nedengs Prigožino, jei vadovybė, generolai susitarė, kad Prigožinas nublanks prieš Putiną. Niekas neskubės ginti Prigožino, jis atliko savo funkciją. Iš jo daug ko nebesitikima, nes buvo uždrausta imti minusus.

Jis jau atitraukia savo dalinius iš fronto, iš svarbių rajonų, iš Bachmuto, tikriausiai pertvarkymui, nes kovinės parengties liko nedaug. Todėl manau, kad tai yra įrodymas, jog Prigožinas pasitraukia iš žaidimo", - apibendrino Fejginas.

Prigožino ir Rusijos valdžios institucijų konfliktas

Britų žvalgybos duomenimis, Prigožino retorika perauga į pasipriešinimą Rusijos prezidentui Vladimirui Putinui ir Rusijos valdžios institucijoms.

Taip pat nurodoma, kad Prigožinas galėjo paskatinti Rusijos opoziciją prabilti apie V. Putino atsistatydinimą.

Pasak ekspertų, Kremlius toleruoja Prigožino "spjaudymąsi", stengiasi nesutarti su "patriotais" - tačiau tai nepadės atremti revoliucijos grėsmės.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

YouTube ekrano nuotr.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder