Maskva remia iniciatyvą mokėti premijas už Ukrainoje sunaikintus vakarietiškus tankus

(1)

Kremlius remia iniciatyvą mokėti premijas už Ukrainoje užgrobtą ar sunaikintą sunkiąją ginkluotę iš NATO valstybių. Tokios išmokos dar labiau paskatintų karius, trečiadienį pareiškė Kremliaus atstovas Dmitrijus Peskovas.

„Jei dėl tankų, tai jau sakėme, kad jie degs – žinoma, (degs) dar labiau, jei bus tokių išplėstinių priemonių“, – sakė D. Peskovas.

Prieš tai Užbaikalės srities gubernatorius Aleksandras Osipovas paskelbė apie 3 mln. rublių (39 200 eurų) premiją už kiekvieną Ukrainoje užgrobtą vokiečių ar amerikiečių tanką.

Anot D. Peskovo, tokių pasiūlymų yra ir iš Rusijos verslininkų. „Įvardijamos įvairios sumos už padegtą, sunaikintą techniką, už užgrobtą techniką“, – teigė jis.

Tai esą rodo susitelkimą Rusijoje siekiant karo Ukrainoje tikslų. Kartu prezidento Vladimiro Putino atstovas pabrėžė, kad kol kas šių tankų kaip taikinių dar nėra.

„Tikriausiai reikia pasiruošimo etapo“, – teigė D. Peskovas.

Kalbėdamas apie galimą JAV didesnio nuotolio raketų perdavimą Ukrainai, Kremliaus atstovas sakė, kad ir šie ginklai nieko nepakeis Rusijos „karinėje specialiojoje operacijoje“.

Vis dėlto D. Peskovas pripažino, kad Rusija šiame kare susiduria su „gana ypatingomis, priešiškomis“ sąlygomis.

„Mes matome, kad visa NATO karinė infrastruktūra dirba prieš Rusiją, – tęsė jis. – Matome, kaip visa NATO žvalgyba, įskaitant oro žvalgybą, palydovinius dalinius, 24/7 režimu dirba Ukrainos labui“.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder