Moterys atlieka svarbų vaidmenį Ukrainos nacionalinėje gynyboje

Ukrainoje jau daugiau nei mėnesį tęsiasi karas dėl šalies nepriklausomybės ir demokratijos išlikimo. Rusijos diktatorius Vladimiras Putinas ankstų vasario 24 d. rytą pradėjo plataus masto karinę invaziją į kaimyninę šalį.

 

Organizatorių nuotr.

Moterys atlieka svarbų vaidmenį Ukrainos nacionalinėje gynyboje nuo 2014 m. Dabar jų skaičius dar labiau išaugo. Prie kovotojų jungiasi ne tik Ukrainoje esančios moterys, bet ir tos, kurios iki šiol gyveno emigracijoje.

Archyvų nuotr.

Į karą išėjo Ukrainos moterys: už kiekvieną vaiką naikinsime rusus kaip pasiutusius šunis

Ukrainoje antrą mėnesį tebesitęsiant „specialiajai operacijai“, užpulta valstybė ne tik neužleidžia savo pozicijų, bet ir pasiekia užtikrintų ir skambių pergalių informaciniame ir viešųjų ryšių kare, o agresoriaus užpultos, bet sėkmingai ir šauniai besipriešinančios tautos įvaizdis pritraukia ir rėmėjų, ir gerbėjų kitose valstybėse.

Iš užsienio į Ukrainą taip pat plūsta savanoriai, norintys kovoti prieš Rusijos kariuomenę, – juos įkvepia ukrainiečių informacijos kanaluose platinami kovų vaizdo įrašai, kuriuose – sunaikinta priešo karinė technika, nukauti kariai.

Dabar aiškėja, kad rusų nesėkmės ir noras iškaršti kailį okupantams įkvepia ne tik stipriosios lyties atstovus – į kovą prieš rusų karius stojo ir ukrainietės, žmonos ir motinos, paėmusios į rankas ginklus.

„Už kiekvieną vaiką, moterį, senuką, sugriautą namą ar tvartą šaudysime jus kaip pasiutusius šunis“, – okupantams pažada ukrainietės.

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.

Sidebar placeholder