Putinas

Namų vaizdo įraše užfiksuotas jaunas Vladimiras Putinas: išsigandęs ir su treningais

(2)

Suomijos transliuotojas paskelbė retus 9-ojo dešimtmečio pradžios Vladimiro Putino vaizdo įrašus. Unikaliame namų vaizdo įraše užfiksuota, kaip netrukus po Sovietų Sąjungos žlugimo V. Putinas leidžia laisvalaikį pietų Suomijoje.

Nors V. Putinas apsirengęs buitiškai, jis elgiasi gana santūriai.

Šviesios spalvos marškinėliai be rankovių ir mėlynos "Adidas" sportinės kelnės. Ilgų plaukų šukuosena, apskritai laisvalaikio įvaizdis.

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas dar niekada nebuvo matytas toks.

V. Putinas su treninginėmis kelnėmis žaidžia stalo tenisą, tačiau jo išvaizda netampa paradiškesnė per iškilmingą vakarienę.

Jo veido išraiška neatitinka viešo įvaizdžio, kurį V. Putinas sistemingai kūrė daugelį metų.

Todėl ši medžiaga parodo, kaip kitaip dabartinis negailestingas valdovas atrodė prieš patekdamas į aukščiausius valdžios sluoksnius.

- Štai kaip Putinas atrodė prieš praturtėdamas: prastas sportinis kostiumas, netvarkinga šukuosena, pigūs marškiniai be rankovių, užsiėmęs kasdieniais darbais", - sako britų laikraščio "The Guardian" Rusijos specialistas ir buvęs jo korespondentas Maskvoje Lukas Hardingas (Luke Harding).

Vaizdo įrašas buvo nufilmuotas Suomijoje per Gegužės pirmosios šventes - matyt, dešimtojo dešimtmečio pradžioje, teigia "Yle".

Tuo metu V. Putinui buvo apie keturiasdešimt ir jis ką tik buvo tapęs įtakingu Sankt Peterburgo politikos veikėju.

"Yle" gavo unikalią šio vizito vaizdo medžiagą, apie kurią Suomijoje dar nebuvo viešai pranešta.

Vaizdo įraše matyti, kad santūrumu garsėjantis V. Putinas kelis kartus praranda savitvardą. Žaidžiant ping-pongą jis net nusijuokia. Tai nėra dažnas reiškinys.

- Įspūdingiausia tai, kad Putinas šypsosi ir atrodo kaip žmogus, o ne monstriška figūra, kaip dabar", - sako A. Hardingas, kuriam "Yle" parodė namų vaizdo įrašo ištraukas.

Po juo matyti Putino maniera, kai jis kaire ranka nuolat braukia pakaušį. Būsimasis Rusijos prezidentas tomis akimirkomis vargu ar pastebėjo, kad yra filmuojamas.

Šiame vaizdo įraše rodomos dvi stalo teniso žaidimo ištraukos. Putinas žaidžia su Sankt Peterburgo meru Anatolijumi Sobčaku prieš du asmens sargybinius.

Organizatorių nuotr.

Vaizdo įrašas ČIA:

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder