Pigiausi miestai

Nebrangu, bet ne kokybės sąskaita: įvardinti pigiausi turistiniai miestai Europoje

(1)

Daugybė turistų iš viso pasaulio renkasi atostogauti Europoje - čia lengva nuvykti ir yra ką pamatyti. Tačiau toks populiarumas nepraeina be pėdsakų, todėl turistai ir daugelio Europos miestų gyventojai susiduria su įvairiomis neigiamomis pernelyg didelio turizmo pasekmėmis - nuo didelių minių iki aukštų kainų.

Tai verčia daugelį turistų ieškoti alternatyvių atostogų krypčių Europoje, kurios būtų ir įdomios, ir nebrangios, ir ne per daug perpildytos.

Kad potencialiems turistams būtų lengviau susirasti kitą atostogų kryptį, "Travel Off Path" kelionių ekspertė Maggie Kanko sudarė penkių pigiausių Europos miestų, kuriuos tikrai norėsite aplankyti, sąrašą.

1 - Budapeštas, Vengrija.

"Visada sakiau, kad Budapeštas yra vienas geriausių Europos miestų, kuriame už nedidelę kainą galite mėgautis nuostabiais Vienos ir Prahos vertais vaizdais ir didybe.

Ant Dunojaus upės kranto išdidžiai stūksanti Vengrijos sostinė siūlo ne tik įspūdingus vaizdus - čia taip pat yra visame pasaulyje garsių terminių vonių ir viena labiausiai neįvertintų Europos kulinarinių scenų", - pažymi Magee. 

Ji sako, kad Vengrijos sostinėje taksi kelionė kainuoja mažiau nei 5 dolerius, o vakarienė vienam asmeniui - vos 10 dolerių, todėl tai neabejotinai viena iš geriausios kainos vietų visame žemyne.

2. Tirana, Albanija.

Būdama vienos sparčiausiai augančių Europos šalių sostinė, Tirana yra turistinis perlas, kuris tik ir laukia, kol bus atrastas, sako ekspertė.

"Nesvarbu, ar čia atvykstate dėl 40 dolerių už naktį kainuojančių viešbučių kambarių, ar dėl jaudinančio naktinio gyvenimo, ar dėl nuostabių apylinkių lankytinų objektų, ar dėl neįtikėtinos virtuvės, viena yra tikra: kukli Albanijos sostinė pranoks net drąsiausius jūsų lūkesčius", - žada Magee.

Ekrano nuotr.

3 - Bukareštas, Rumunija.

"Kadangi Rumunija buvo pripažinta saugiausia ir palankiausia biudžetui vieta Europoje, vis daugiau akių krypsta į Bukareštą, ir galiu pasakyti - pats laikas", - teigia ekspertas.

Pasak jos, Rumunijos sostinėje turistams siūloma daugybė nuostabių pastatų, išsibarsčiusių tarp tokių garsių objektų kaip Parlamento rūmai, Revoliucijos aikštė ir istorinis Lipšico rajonas.

Ekrano nuotr.

4. Sofija, Bulgarija.

Sofija, siūlanti puikų istorinių stebuklų (tokių kaip į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtraukta Bojanos bažnyčia ir senovės romėnų Serdikos griuvėsiai) ir madingos atmosferos derinį, laikoma viena iš labiausiai neįvertintų ir palankiausių Europos vietų.

"Dabar, kai Bulgarija oficialiai priklauso Šengeno erdvei, patekti į jos nuostabią sostinę ir iš jos išvykti tapo dar paprasčiau, todėl jei nuspręsite čia keliauti (labai protingai), būtinai apžiūrėkite ir ištirkite kuo daugiau", - pažymi Magee.

5. Portas, Portugalija.

"Sąrašas nebūtų baigtas be Porto - miesto, kurio nuostabių lankytinų vietų ir prieinamų kainų derinys jau kurį laiką traukia tarptautinį dėmesį. Ir nesunku suprasti, kodėl.

Antrasis pagal dydį Portugalijos miestas yra ne tik pastelinių spalvų rojus, pilnas gražiausių Europos vaizdų, bet ir nebrangus centras, kuriame kapučino galima nusipirkti už 1,62 JAV dolerio, o trijų patiekalų vakarienę dviem asmenims - už kiek daugiau nei 42 JAV dolerius", - sakė atrankos autorius.

Ekrano nuotr.

Skaitomiausi portalai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder