Dmitrijus Medvedevas turi prabangią jachtą

Nustatyta, kad Dmitrijus Medvedevas savo prabangią jachtą slepia Sočyje

Jachta "Universe" dar neseniai buvo Italijoje, tačiau prasidėjus karui Ukrainoje ji buvo skubiai nugabenta į Stambulą, o iš ten - į Rusijos uostą, - paskelbė focus.ua.

Prasidėjus karui Ukrainoje Rusijos oligarchai ėmė skubiai slėpti savo jachtas. Ne visi tai padarė.

Dauguma brangių laivų, registruotų jūroje, dabar yra Turkijoje, o buvęs Rusijos prezidentas Dmitrijus Medvedevas nusprendė perkelti savo jachtą į saugesnę vietą - Sočį.

Anksčiau buvo žinoma, kad jam priklausė nedidelis laivas "Fotinia", kuris žiemojo Suomijos Kotkos mieste.

Tačiau Rusijos žurnalistai išsiaiškino, kad Medvedevai neapsiribojo viena jachta.

Žinoma, "Visata" oficialiai nėra Medvedevo jachta.

Ji buvo pastatyta 2018 m. Nyderlanduose ir yra registruota Kaimanų salų ofšorinės bendrovės vardu, kurios tikrasis savininkas yra paslėptas.

Šaltiniai Turkijoje tai patvirtina, o Sočyje, kur dabar stovi jachta, ji vadinama tiesiog "Medvedevo".

Pasak oficialių šaltinių, "Universe" šešiose kajutėse gali patogiai įsitaisyti 12 keleivių, kuriuos aptarnauja 19 darbuotojų.

Jos ilgis - 74 metrai, o kaina viršija 100 milijonų dolerių.

Tai buvo jachta, kuria 2020 metais plaukė mokyklos draugai D. Medvedevo sūnus Ilja Medvedevas ir buvusio energetikos ministro ir milijardieriaus Igorio Jusufovo sūnus Maksimas Jusufovas

Rusijos žurnalistai atkreipė dėmesį, kad jachta priklauso Jusufovų šeimai, tačiau ja naudojasi Medvedevai.

Buvęs prezidentas ir premjeras turi biurą ir specialius ryšius, o Rusijos teritoriniuose vandenyse ją dažnai lydi kariniai laivai.

Žurnalistai mano, kad Jusufovų šeima iš tikrųjų yra Dmitrijaus Medvedevo patikėtiniai, o didžioji dalis tariamo milijardieriaus turto iš tikrųjų priklauso buvusiam prezidentui.

Prisiminkime, kad prieš karą Ukrainoje Ilja Medvedevas gyveno JAV ir labai domėjosi IT verslu, tačiau po to, kai jam, kaip teigiama (Dmitrijus Medvedevas tai paneigė), buvo atsisakyta išduoti darbo vizą ir Medvedevas jaunesnysis grįžo į Rusiją.

2022 m. birželio 22 d. jis įstojo į partiją "Vieningoji Rusija" ir teigė, kad stengsis tinkamai pritaikyti savo žinias "žmonėms ir šaliai svarbiose srityse".

jachta

medvedevas

 

Gemius

Sidebar placeholder