Nutekinti dokumentai atskleidžia, kad Putinas slapta kovoja su dviem ligomis

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas kovoja ir su Parkinsono liga, ir su kasos vėžiu, rodo nutekinti Kremliaus dokumentai. Apie tai paskelbė skynews.com.au.

Pastaraisiais metais apie Rusijos vadovą sklando gandai, kuriuose spėliojama apie jo prastą sveikatą, o viešų pasirodymų metu V. Putinas nuolat pastebimas trūkčiojantis ir netvirtas.

Šie teiginiai plačiai pasklido tarp opozicijos veikėjų, ir pranešama, kad 70-metį nuolat stebi ir prižiūri gydytojų komanda. 

Tačiau dabar iš Rusijos žvalgybos šaltinio gautų elektroninių laiškų, kuriuos matė "The Sun", gali paaiškėti, kad prezidentas V. Putinas serga ir ankstyvosios stadijos Parkinsono liga, ir kasos vėžiu.

"Galiu patvirtinti, kad jam diagnozuota ankstyvosios stadijos Parkinsono liga, tačiau ji jau progresuoja", - teigiama informuoto asmens elektroniniame laiške.

"Šis faktas bus visais įmanomais būdais neigiamas ir slepiamas.

"Putinas reguliariai kemšamas visokiais sunkiais steroidais ir naujoviškomis skausmą malšinančiomis injekcijomis, kad sustabdytų neseniai jam diagnozuoto kasos vėžio plitimą."

Elektroniniuose laiškuose teigiama, kad kasos vėžys dabar išplito į kitas jo kūno dalis.

Tai paskelbta po to, kai Rusijos lyderis buvo nufotografuotas su galimo intraveninio gydymo žymėmis ant rankos nugaros, taip dar labiau pakurstydamas gandus apie jo sveikatą. 

Telegramo kanalas "General SVR" jau seniai praneša apie prastą prezidento sveikatą, patvirtindamas teiginius, kad jam diagnozuotas ir vėžys, ir Parkinsono liga.

Praėjusią savaitę kanalas pranešė, kad prezidento V. Putino artimieji susirūpino dėl "kosulio priepuolių, nuolatinio pykinimo ir apetito stokos" po to, kai jam buvo atlikta neskelbiama medicininė apžiūra. 

Jame teigiama, kad prezidento artimiausia aplinka nerimauja, jog jo "lieknumas ir nuolatinis kosulys" taps pastebimi Rusijos elito kaip "sparčiai blogėjančios lyderio sveikatos požymis".

Praėjusį mėnesį jo sveikata vėl atsidūrė dėmesio centre po to, kai pranešime buvo teigiama, kad Rusijos vadovas skundžiasi skausmais prieš svarbius susitikimus karo kambaryje.

Nuotraukos, kuriose matyti, kaip prezidentas V. Putinas per susitikimą su Baltarusijos vadovu Aleksandru Lukašenka pasilenkęs į priekį ir maigo rankas.

Gegužės mėn. pasirodė vaizdai, kuriuose Rusijos vadovas drebėjo per Rusijos Pergalės dienos paradą, kai jam ant kojų buvo užklota sunki antklodė.

Anksčiau tą pačią dieną Prezidentas atrodė šlubčiojantis, kai ėjo padėti vainiko prie Nežinomo kareivio kapo.

Vasario 18 d. vėl pasirodžiusiame vaizdo įraše V. Putinas taip pat buvo nufilmuotas nevaldomai drebančiomis rankomis prieš pasitinkant A. Lukašenką Kremliuje.

Vėliau jis buvo užfiksuotas sėdintis ant kėdės, tačiau negalėjo išlikti ramus - nuolat trūkčiojo ir stukseno kojomis.

Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas anksčiau atmetė gandus, kad Rusijos prezidentas serga ar miršta.

"Nemanau, kad sveiko proto žmonės gali įžvelgti kokios nors ligos ar prastos sveikatos požymių", - sakė jis gegužę.

Jis sakė, kad pranešimai apie prastą prezidento V. Putino sveikatą turėtų likti "ant sąžinės tų, kurie skleidžia tokius gandus".

putinas-sveikata

Organizatorių nuotr.

putinas-sveikata

putinas-sveikata
 

putinas-sveikata

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder