Oficialiai leidžiama paplūdimyje tuoktis nuogiems

(2)

Vestuvės nuogiems? Kodėl gi ne – vieno Italijos miestelio valdžia tam uždegė žalią šviesą. Vienas gausiai nudistų lankomas paplūdimys taps santuokos vieta norintiesiems susituokti taip, kaip Dievas sukūrė.

Žmonėms, norintiems bendrauti su gamta, Sardinija jau yra viena geriausių vietų Europoje, o dabar atsirado galimybė tapti dar artimesniems – susituokti salos nudistų paplūdimyje, praneša CNN.

Panašu, kad Sardinijos vakarinės pakrantės pusiaukelėje esantis Is Benas paplūdimys taps nudistų vestuvių vieta po to, kai vietos valdžia nusprendė leisti poroms ten ištarti savo įžadus nuogiems.

Artimiausio miestelio San Vero Miliso meras Luigis Tedeschis sakė, kad tokia netikėta mintis valdžiai kilo po to, kai viena vokiečių pora pasidomėjo, ar galėtų tuoktis paplūdimyje be drabužių. Tuo metu daugelis galėjo pasijuokti iš idėjos apsikeisti įžadais esant visiškai nuogiems, tačiau meras į šią situaciją žiūri plačiau.

„Manau, kad Europoje gyvename subtiliu žmonių laisvės momentu. Žmonės protestuoja, bet yra sugaunami policijos arba įbauginami. Taigi, manau, kad turime ką nors padaryti, kad parodytume, jog žmonės yra laisvi. Dauguma jų tenori laisvės“, – sakė L. Tedeschis.

Nuo 2015 metų mero pareigas einantis valstybės tarnautojas teigė, kad centrinė Is Benas paplūdimio dalis visada buvo lankoma nudistų.

„Aš ką tik oficialiai patvirtinau teisę į laisvę. Nuogumas neturi nieko bendra su seksu. Natūralistams tai yra gyvenimo filosofija, kuri yra susijusi tiesiog su gamta, – sakė jis ir pridūrė, kad tai mišrus paplūdimys, kuriame vietos ras ir nudistai, ir tie, kurie nuogumo viešai rodyti nenori. – Pagalvojome: padarykime paplūdimį vestuvėms. Jei žmonės nori tuoktis nuogi – gali!“

Parengta pagal Unian.net

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder