Olena Zelenska

Olena Zelenska: "Ir Ukrainoje kainos kyla, bet pas mus dar žūsta žmonės" (1)

Karas Ukrainoje skaudžiai smogė sąjungininkių ekonomikai, tačiau jei Vakarų šalių gyventojai turi skaičiuoti centus, kad galėtų apmokėti sąskaitas už dujas, ukrainiečiai taip pat skaičiuoja žuvusiuosius.

Ukrainos pirmoji ponia Olena Zelenska tai sakė interviu BBC.

Ji paragino Vakarus ir toliau remti Ukrainą nepaisant ekonominės krizės ir išreiškė viltį, kad jos šalies žmonių aukos nebus pamirštos.

"Žmonės turėtų suprasti, kad (dėl ekonominės krizės Europoje) kalta ne Vakarų parama Ukrainai, o Rusijos veiksmai", - pabrėžė O. Zelenska ir pridūrė, kad "jei parama bus stipri, šis laikotarpis bus trumpesnis".

Ji pažymėjo, kad padėtis labai sudėtinga, nes per koronaviruso epidemiją, kuri vis dar tęsiasi, kainos smarkiai išaugo, be to, nukentėjo ir Ukraina.

"Kainos kyla ir Ukrainoje. Be to, dar ir žmonės žudomi", - sakė O. Zelenska.

"Kai skaičiuojate centus savo banko sąskaitose ar kišenėse, mes skaičiuojame tą patį, be to, skaičiuojame ir savo mirusiuosius", - pridūrė Ukrainos pirmoji ponia.

Zelenska taip pat pažymėjo, kad žmonėms iš kitų šalių sunku iki galo suprasti, kokį poveikį karas daro Ukrainos gyvenimui, todėl tiesiog būtina nuolat pasakoti žmonių, tiesiogiai nukentėjusių nuo karo, istorijas.

Be to, Olena Zelenska taip pat atsakė į klausimą apie savo sutuoktinį.

Ji teigė, kad ją įžeidė, kai žmonės stebėjosi, kaip jos vyras iš komedijų aktoriaus tapo drąsiu kariuomenės vadu.

Prasidėjus Rusijos invazijai V. Zelenskis nepaliko šalies ir per daugiau nei šešis karo mėnesius, tarptautinių organizacijų apklausų duomenimis, neprarado daugiau nei 90 proc. gyventojų paramos.

"Jis yra tas pats žmogus, kurį visada pažinojau.

Kitaip jis nebūtų pasielgęs", - pabrėžė O. Zelenska.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder