Olena Zelenska

Olena Zelenska: nuo pat pradžių žinojau, kad vyras neišvyks iš Kyjivo

Ukrainos pirmoji ponia sako, jog jai visad buvo aišku, kad jos vyras Volodymyras Zelenskis po Rusijos invazijos nepaliks posto.

„Aš nuo pat pradžių žinojau, kad jis neišvyks iš Kyjivo“, - interviu vokiečių laikraščiui „Bild“ sakė Olena Zelenska.

Tai, kad V. Zelenskis liko sostinėje, nors jam buvo siūloma išvykti, laikoma svarbiu pasipriešinimo Rusijai ženklu. O. Zelenska teigė suprantanti, kad rusų specialiosios pajėgos, kaip ir tada, trokšta jį nužudyti, tačiau ji „stengiasi apie tai  negalvoti“.

Interviu pirmoji Ukrainos ponia kalbėjo ir apie savo šeiminį gyvenimą. Neįmanoma planuoti gyvenimo ilgesniam laikui nei penkioms minutėms, sakė ji. O. Zelenska pasakojo, kad savo vyrą „kartais mato dirbantį biure“, tačiau šeima „kasdieniniame gyvenime yra atskirta“.

V. Zelenskis su žmona turi 18 metų dukterį Oleksandrą ir devynerių metų sūnų Kyrylą. Abu jie tėvą mato retai. „Jo trūksta vaikams“, - sakė O. Zelenska.

O. Zelenska per pokalbį gynė prieštaringai vertinamą savo fotosesiją „Vogue“ žurnalui. Ant mados leidinio žurnalo ji vasarą buvo įamžinta karo fone vilkinti baltą palaidinę ir juodas kelnes. Vieniems tai atrodė labai estetiška, kitiems – neskoninga.

„Turiu teisę ten stovėti ir išreikšti savo jausmus“, - sakė pirmoji ponia, paklausta apie kritiką. Tai „mano balsui suteikė daugiau jėgos tuo metu, kai to reikėjo“, - teigė ji.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder