Paskelbė, kiek nuteistųjų kalinių Rusija iš Tambovo išsiuntė į karą Ukrainoje

Paskelbė, kiek nuteistųjų kalinių Rusija iš Tambovo išsiuntė į karą Ukrainoje

Iš Rusijos Tambovo į karą Ukrainoje išsiųsta 400 nuteistųjų. Apie tai socialiniame tinkle "Facebook" pranešė Ukrainos ginkluotųjų pajėgų generalinis štabas rytinėje santraukoje.

"Dėl didelio žmogiškųjų ir materialinių išteklių trūkumo rusų okupantai ir toliau renkasi netradicinius būdus jiems papildyti.

Pavyzdžiui, iš Rusijos Tambovo miesto buvo išsiųsta 400 kalinių, atliekančių laisvės atėmimo bausmę už kriminalinius nusikaltimus, kad sustiprintų Ukrainoje kovojančius dalinius", - sakoma pranešime.

Taip pat pažymima, kad Krasnodaro krašte "Afganistano karių" nevyriausybinėms organizacijoms buvo pavesta rinkti pinigus iš vietos gyventojų "šiltiems rūbams regioniniam savanorių batalionui nupirkti".

Anksčiau buvo pranešta, kad Rusijos Federacija vykdo slaptą vyrų mobilizaciją karui Ukrainoje.

Generalinis štabas pažymėjo, kad priešai ir toliau verbuoja "rekrūtus" tarp kalinių ir asmenų, turinčių priklausomybę nuo narkotikų ir alkoholio.

Žiniasklaida pranešė, kad privačios karinės bendrovės "Liga" ("Wagner PMC") įkūrėjas Jevhenas Prigožinas asmeniškai verbavo kalinius Rusijos kolonijose dalyvauti kovinėse operacijose prieš Ukrainos valstybę.

Organizatorių nuotr.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder