kadyrovas

Pasklidus žiniai apie Ramzano Kadyrovo mirtį, socialiniame tinkle paskelbtas naujas vaizdo įrašas

(4)

Pasirodžius pranešimams apie čečėnų lyderio Ramzano Kadyrovo kritinę būklę ar netgi mirtį, sociliniame tinkle sekmadienį paviešintas naujas vaizdo įrašas, kuriame matyti ir pats Rusijos diktatoriaus Vladimiro Putino pakalikas.

Kaip rašo UNIAN, socialinio tinklo „Telegram“ kanale paskelbta vaizdinė medžiaga, kurioje R. Kadyrovas pataria „visiems, kurie neatskiria tiesos nuo melo“, pasivaikščioti gryname ore.

Užfiksuotame vaizdo įraše taip pat matyti, kaip R. Kadyrovas eina pėstiesiems skirtu taku.

Tiesa, nėra žinoma, ar paviešintas vaizdo įrašas nėra nufilmuotas anksčiau – dar prieš pasirodant pranešimams apie V. Putino pakaliko sveikatos pablogėjimą.

Ukrainos žvalgybos atstovas: Kadyrovo būklė yra kritinė

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad Ukrainos karinės žvalgybos (Vyriausiosios žvalgybos valdybos) atstovas spaudai Andrijus Jusovas paskelbė, kad Kremliaus statytinio Čečėnijoje Ramzano Kadyrovo būklė yra išties sunki. Apie tai jis pranešė viešojoje erdvėje pasirodžius nepatvirtintai informacijai, kad R. Kadyrovas yra ištiktas komos.

Apie tai pranešė Ukrainos televizija „Freedom“. „Taip, iš tikrųjų yra informacijos, kad karo nusikaltėlis Kadyrovas yra sunkios būklės ir serga“, – sakė A. Jusovas. 

Jis taip pat pažymėjo, kad duomenys apie kritinę Čečėnijos lyderio būklę patvirtinami iš įvairių šaltinių, o ligos priežastis nėra sužalojimas.

„Mes nekalbame apie sužalojimus. Kitas detales reikia patikslinti. Jis ilgą laiką serga, mes kalbame apie sistemines sveikatos problemas", – sako A. Jusovas. 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder