Lėktuvo keleiviai

Pigiausiomis besiskelbiančios oro linijos iš JK nebesiūlo pigiausių skrydžių

Remiantis nauju tyrimu, žemomis kainomis besigiriančios aviakompanijos gali būti brangesnės nei jų konkurentės, kai prie pagrindinių bilietų kainų pridedamos papildomos išlaidos.

Vartotojų grupė „Which?“ nustatė, kad dviem iš trijų atvejais „British Airways“ siūlo pigesnius skrydžius negu „Ryanair“ ir „Wizz Air“.

Tyrėjai atliko pigiausių skrydžių iš Londono oro uostų į Malagą, Atėnus ir Neapolį su „Ryanair“, „Wizz Air“, „British Airways“, „Jet2“ ir „easyJet“, užsakytų 2023 m. gruodį šio mėnesio savaitgaliais, kainų apžvalgą. Į juos buvo įskaičiuota rankinio bagažo, kurį galima neštis į kabiną, kaina.

„Ryanair“ ir „Wizz Air“ keleivių vietų pasirinkimo kaina buvo pridėta. Tyrimas parodė, kad nors nebrangių oro linijų bilietai dažnai siūlo pigiausius bilietus, „Ryanair“ ir „Wizz Air“ nepavyko grąžinti žemiausios kainos nė vienu atveju, kai buvo atsižvelgta į bagažo ir vietos pasirinkimą, kurie visada buvo įtraukti į „British Airways“ ir „Jet2“ kainas.

Nustatyta, kad „British Airways“ siūlo mažiausią bendrą Neapolio skrydžių kainą – £120. Tai galima palyginti su £198 „Jet2“, £185 „Wizz Air“, £132 „Ryanair“ ir £126 „easyJet“.

„British Airways“ buvo antra pigiausia aviakompanija po „easyJet“ skrydžiams į Malagą, bet brangiausia kelionėms į Atėnus. Bagažas ir sėdynių pasirinkimas sudarė vidutiniškai 113 GBP trimis „Wizz Air“ maršrutais, 57 GBP „Ryanair“ ir 52 GBP „easyJet“.

Į „Wizz Air“ rankinio bagažo mokestį įtrauktas ir pirmenybinis įlaipinimas.

Neišvengiami paslėpti mokesčiai interneto vartotojams arba „lašelinė kainodara“ turi būti uždrausti pagal Skaitmeninių rinkų, konkurencijos ir vartotojų įstatymo projektą, kuris bus svarstomas Parlamente.

Neprivalomi priedai neįtraukti į teisės aktus, bet „Which?“ mano, kad turėtų būti padengti mokesčiai už vietų pasirinkimą skrydžiuose.

Anglija.lt naujienas ar jų dalį publikuoti ir/ar kitaip naudoti be raštiško "Anglija.lt Ltd." sutikimo draudžiama.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder