gėjai

Po finansinio ES spaudimo Lenkijos regionas atsisako „zonos be LGBT ideologijos“ statuso (4)

Po finansinio ES spaudimo vienas regionas Pietų Lenkijoje atšaukė savo statusą – „zona be LGBT ideologijos“. Šventojo Kryžiaus vaivadijos parlamentas specialiame posėdyje trečiadienį balsavo už tai, kad būtų atsisakyta ginčytino pavadinimo.

Apie šimtas miestų ir kaimų Lenkijoje, pirmiausiai tradiciškai griežtai katalikiškame pietų ir pietryčių regione, pasiskelbė „zonomis be LGBT ideologijos“. Dėl to ES liepą prieš Varšuvą pradėjo sutarties pažeidimo procedūrą.

„Europa niekada neleis, kad dalis mūsų visuomenės būtų stigmatizuojama: nepriklausomai nuo to, ką jie myli, dėl jų amžiaus, jų politinių pažiūrų ar religinių įsitikinimų“, - sakė Europos Komisijos pirmininkė Ursula von der Leyen.

Briuselis, be to, įšaldė derybas su penkiais Lenkijos regionais dėl lėšų iš ekonomikos gaivinimo fondo. Dėl to pirmadienį jau Krokuva atsisakė savo, kaip „zonos be LGBT“, statuso.

Valdančioji Lenkijos Teisės ir teisingumo partija (PiS) jau seniai aktyviai priešinasi „LGBT ideologijai“. Ji esą katalikiškoje šalyje griauna tradicinį šeimos modelį.

Raktažodžiai
vakaru ekspresas, ačiū už tokią „puikią" nuotrauką, kuri tikrai neformuoja visuomenės išankstinio požiūrio. Nes nu juk gėjai tik taip ir atrodo, ar ne, Tomkau?
ei jus, 2021-09-26 00:15
ES byra , jų džiugesiai priešlaikiniai, ateis Lenkijoje tas laikas, kad net už grotų iškrypėliai nebepasislėps
laikinai, 2021-09-25 09:50
Sąžinę iškeitė į pinigus...
Virgius, 2021-09-23 13:34
Sidebar placeholder