Popiežius Pranciškus

Popiežius Pranciškus meldėsi už taiką Ukrainoje

(2)

Per sekmadienio maldą popiežius Pranciškus trumpai pasveikino Šventojo Petro aikštėje susirinkusius piligrimus iš Ukrainos ir paragino melstis už Ukrainą, naujienų agentūra „Ukrinform“ cituoja „Vatican News“.

Tarp piligrimų, kurie sekmadienį, 2023 m. rugsėjo 17 dieną, vidurdienį atvyko į Šventojo Petro aikštę Vatikane prisijungti prie „Viešpaties angelo“ maldos, buvo ir ukrainiečių vienuolės iš Švenčiausiojo Atpirkėjo Misionierių kongregacijos.

Jų buvimas neliko nepastebėtas Šventojo Tėvo, kuris, sveikindamas įvairias piligrimų grupes, kaip ir kiekvieną sekmadienį, pasinaudojo proga priminti pasauliui apie Ukrainos kentėjimus ir paraginti melstis.

„Sveikinu visus jus, Romos gyventojus ir piligrimus iš Italijos ir įvairių šalių, ypač [...] Ukrainos graikų katalikų Bažnyčios Švenčiausiojo Atpirkėjo Misionierių seseris. Ir toliau melskimės už kenčiančią Ukrainos tautą ir už taiką kiekvienoje dėl karo krauju suteptoje žemėje“, – sakė jis.

Kaip anksčiau skelbė „Ukrinform“, popiežius Pranciškus pripažino, kad jo pastarojo meto komentarai apie Rusiją, kuriuos Ukraina suprato kaip šlovinančius imperializmą, buvo netinkamai suformuluoti, ir pabrėžė, kad jo tikslas buvo priminti jauniems rusams apie didingą kultūrinį – ne politinį – paveldą.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder