Protu nesuvokiamas moteris prievartavusio 18-mečio ruso pasiaiškinimas: „Man tai patinka“

Siaubą keliantis Rusijos kareivių elgesys Bučoje buvo atskleistas po drąsaus moters liudijimo, kuriame ji sako, kad kariai gyrėsi žiauriai nužudę jos kaimynę ir prisipažino, kad jie mėgaujasi žudymu.

„Radio Télévision Suisse“ žurnalistė Maurine Mercier susitiko su 38 metų Jekatarina (vardas pakeistas) ir jos 13 metų dukra, kuri buvo Rusijos karių taikinys, kol jos motina atsiklaupusi ant kelių maldavo jos neprievartauti.

Jekatarina buvo išprievartauta visos grupės vyrų, kol 18-metis kareivis nuvežė ją prie nužudyto kruvino kaimynės kūno girtis, kad ją nužudė.

Dar labiau šiurpina Jekaterinos pasakojimas, kuriame ji sakė, kad jaunasis karys prisipažino, kad mėgaujasi žudynėmis, rašo dailystar.co.uk.

Ji sakė: „Jie [Rusų kareiviai] nėra normalūs.

Vieną dieną jie nusivedė mane į nedidelį kaimynės kiemą, o kareivis pasakė: „Štai ką aš padariau šį rytą, tai moteris, kurią nužudžiau.“ Moteriai iš burnos bėgo kraujas.

„Palaukiau, kol jai skaudės, kol ją pribaigiau“, – pridūrė kareivis. Paklausiau: ar tau patinka tai daryti? O jis man pasakė: „taip, man patinka žudyti, tai mane jaudina“. „Jam buvo 18 metų...“

Vienas aukšto rango JAV pareigūnas sakė, kad Vladimiro Putino kariai Bučoje ėmėsi „tyčinės prievartavimų, žudynių, teroro ir kankinimų kampanijos“.

Buvo pranešta apie kelis siaubingus karo nusikaltimus, įskaitant 11 metų berniuką, kuris tariamai buvo išžagintas, o jo mama buvo priversta žiūrėti, pririšta prie kėdės. Jekaterina pasakojo, kad rusų kareiviai jos vaikui norėjo panašaus likimo.

Ji drąsiai pasakojo: „Prašė manęs atsiklaupti, tada pasakė: „Tavo dukra labai graži“.

Maldauvau, kad jos neliestų. Pasakiau: daryk su manimi ką nori, bet neliesk jos. Jų buvo keletas. Iki šiol girdžiu ir matau tą siaubą.“

„Staiga jų akys atsisuko į mane ir jie išprotėjo. Jie buvo visiškai nenuspėjami.“

Mergaitės mama sakė mananti, kad kariai, su kuriais susidūrė, buvo „žmonės, pabėgę iš psichiatrinės ligoninės“. „Tikrai nujaučiau, kad prieš mus ne kareiviai, o žmonės, pabėgę iš psichiatrijos ligoninės, kuriems buvo duoti ginklai ir jie buvo išsiųsti į karą“, – pasakojo ji.

Archyvų nuotr.

 

 

Raktažodžiai
Sidebar placeholder