Roko grupė "Metallica" surinko milijoną dolerių, kad padėtų ukrainiečiams

Amerikiečių roko grupė "Metallica" surinko milijoną dolerių organizacijai "World Central Kitchen" ir jos iniciatyvai dalyti nemokamus pietus ir maisto rinkinius žmonėms, kurie dėl Rusijos išpuolio pabėgo iš Ukrainos, teigiama grupės pranešime spaudai.

Surinktos lėšos bus panaudotos maistui Ukrainos pabėgėliams.

"Praėjo šiek tiek daugiau nei trys mėnesiai nuo tada, kai "WCK" pirmą kartą pradėjo teikti paramą Ukrainoje ir už jos ribų perkeltiems žmonėms, dalydama pietus ir maisto paketus šeimoms visame regione.

Esame labai dėkingi neįtikėtinai "Metallica" šeimai už paramą mūsų pastangoms.

Jų esmė ir darbas įmanomi tik su tokiais draugais kaip "Metallica". Dar turime daug ką nuveikti - nuniokojimas didžiulis, tačiau WCK ir toliau dirbs tiems, kuriems mūsų reikia", - sakė "World Central Kitchen" generalinis direktorius Nate'as Mookas.

"Šis karas su Ukraina privertė mus pasijusti bejėgiais ir nuskriaustais žmonių, bėgančių iš savo namų.

Stebėdami WCK darbą Rytų Europoje, matome mūsų dovanos poveikį. 4 300 darbuotojų, kurie gamina maistą restoranuose, sandėliuoja atsargas sandėliuose, pristato maistą, vairuoja sunkvežimius ir nenuilstamai dirba, kad pamaitintų vargstančius kaimynus, net kai jie patys yra užpulti, dėka WCK pavyko paruošti daugiau nei 31 milijoną patiekalų daugiau nei 230 miestų.

Jų logistikos pristatymo tinklą sudaro mikroautobusai, sunkvežimiai, traukiniai ir sandėliai visoje šalyje, kuriais šeimoms pristatoma daugiau kaip 8 mln. svarų maisto, kartais visiškai atkirstuose rajonuose dėl kovų ir netoli Rusijos sienos", - rašoma grupės pranešime spaudai.

Archyvų nuotr.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder