Rusija švenčia Pergalės dieną, Putinas pasmerkė „rusofobijos“ sugrįžimą (5)

Rusijai sekmadienį minint 76-ąsias pergalės Antrajame pasauliniame kare metines, šalies prezidentas Vladimiras Putinas pareiškė, kad Rusija „tvirtai“ gins nacionalinius interesus ir pasmerkė „rusofobijos“ sugrįžimą.

„Rusija nuosekliai gina tarptautinę teisę. Kartu mes tvirtai ginsime savo nacionalinius interesus, kad užtikrintume savo žmonių saugumą“, – tūkstančiams Raudonojoje aikštėje susirinkusių kariškių ir veteranų sakė V. Putinas.

Prezidentas kalbėjo kasmetinio Pergalės dienos karinio parado pradžioje, kurio metu Maskvos gatvėmis rieda karinė technika.

Valstybinė naujienų agentūra RIA skelbė, kad sekmadienio parade Rusijos sostinėje Maskvoje dalyvaus per 12 tūkst. kariškių, taip pat 190 karinės technikos vienetų ir 76 naikintuvai bei sraigtasparniai.

Pergalės dienos paradai, kurie po Sovietų Sąjungos griūties 1991 metais tapo kasmetiniu renginiu, sekmadienį taip pat vyksta dešimtyje kitų Rusijos miestų.

Raktažodžiai
Ooo koks grazus feiverkas buvo siandien,aciu kad miestas svencia 9 gegužes
Klp, 2021-05-10 00:45
Išmok lietuviškai be klaidų rašyti, palikuone okupantų. Kuo raudonasis fašizmas geresnis už rudąjį? Niekas jūsų neprašė mūsų ginti, prieš tai okupavus Lietuvą.
Titas tam gerai, 2021-05-09 14:17
gi niekas nepaneigs ,kad rusija su uzgruobtomis ir pavargtomis valstybemis suvaidino pagrindini vaidmeni sunaukinant fasizma-nacizma-hitlerizma.Kaip kas beperrasinetu istorija taciau sio fakto nepaneigs,kad alkani ir apilyse raudonosios armijos kariai isvadavo nuo rudojo maro ( neziurint ,kad primete raudonaji-sovietini ) .Isvedzijimu labai daug ,taciau ,kad visa tai ivyko 1939 m.prisidejo ir tie kas siandiena puola ir niekina Rusija .Ir baigiantis karui jei butu tuos siandiena kritikuojancios valstybes pasielgusios kitaip ir tinkamai tai nebutu buve rudonojo maro ir okuoaciju bei nebutu turkstanciai zuve miskuose.Taip liezuviu malti ir intrygas kelti bei supriesinti tai senas metodas ,kuris nieko nesiskiria ir nuo siandienines politikos. Ir nereikia buti naiviems ir viskuo tiketi .Tiketi galima tik pats savimi. Komentatoriui Titui ? o tu is kokiu palikoniu ? ar is Afrikos bezdioniu ar kokiu tai dinozauru ar is mongolu-turko jungo palikonis ar tiesiog pirstu darytas ?
Gerai ,kad svencia, 2021-05-09 14:10
Sidebar placeholder