Rusijos Z-blogeriai praranda tikėjimą sėkmingu puolimu ir pergale kare

Rusijos Z-blogeriai praranda tikėjimą sėkmingu puolimu po nesėkmingo mūšio prie Ugledaro, kur buvo sumuštos dvi elitinės jūrų pėstininkų brigados ir sunaikinta apie šimtą vienetų karinės technikos. 

Buvęs Donecko liaudies respublikos gynybos ministras Igoris Girkinas mano, kad su dabartine vadovybe Rusija neturi jokių šansų laimėti karą.

"Iš pradžių mes jį laimėjome ir turėjome gerus šansus laimėti, bet dabar pralaimime ir atsitraukiame", - sako I. Girkinas. 

Pulkininkas ir bataliono "Vostok" vadas Aleksandras Chodakovskis, puolęs prie Ugledarės, patarė kariuomenei sustoti: "Sakiau ir toliau taip manau, kad dabar optimaliau veikti iš gynybos laikomose linijose, kaupiant ir ruošiant reikiamą potencialą plataus masto puolimui."

Karo korespondentas Vladlenas Tatarskis, "Wargonzo" kanalo karo korespondentas, taip pat kritikavo operacijų eigą: "Mūsų avantiūra nėra pakankama pergalei - tai ne kokios nors kalvos ar griovio užėmimas.

Pergalės pasiekiamos pralaužus frontą...

Pažanga yra, bet ne pergalei.

Generolo Valerijaus Gerasimovo puolimo operacijos nesėkmės fone įsiplieskia vidiniai konfliktai. Vagnerio PMC liko be šovinių, kad galėtų tęsti karą.

Vagnerio PMC artileristai pranešė, kad Gynybos ministerija "visiškai atkirto [juos] nuo šaudmenų tiekimo" haubicoms, tankams ir minosvaidžiams.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder