Rusų vyrai, norėdami išvengti mirties Putino kare, plūsta tuoktis su daugiavaikėmis moterimis arba prižiūrėti močiučių

Vargšai Rusijos vyrai skuba tuoktis, nes karštligiškai stengiasi išvengti šaukimo į kruviną Putino karą, - thesun.co.uk.

Vaikus palikę nevykėliai tėvai taip pat bando atkurti ryšius su buvusiomis žmonomis, tikėdamiesi, kad jiems pavyks išvengti išvežimo į žudynes Ukrainoje.

Pranešama, kad kiti skuba užsirašyti senyvų giminaičių, kuriuos anksčiau apleido, globėjais.

Rusijos tinkamo karinei tarnybai amžiaus vyrai stengiasi pasinaudoti spragomis, kurios neleistų jų siųsti į frontą po to, kai V. Putinas įsakė iš dalies mobilizuoti šalį.

Į karą gali būti užregistruota iki 300 000 vyrų, o iki kitų metų gali būti užregistruota iki milijono karių.

Šimtai tūkstančių žmonių bando bėgti iš Rusijos, o prie sienos su Kazachstanu, Suomija ir Gruzija susidarė 24-30 valandų eilės.

Taip pat sutriko skrydžiai, o Rusijos nacionalinės oro linijų bendrovės "Aeroflot" bilietų kainos siekia iki 10 000 svarų sterlingų.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Pasipiktinę šaukimo į kariuomenę įsakymu Rusijoje buvo suimti tūkstančiai protestuotojų.

Tačiau pasirodė pranešimų, kad kai kuriems sulaikytiems aktyvistams policijos nuovadoje buvo įteikti šaukimo į kariuomenę dokumentai ir jie vis tiek buvo išsiųsti į fronto liniją.

Tuo tarpu V. Putinas šią savaitę savo ciniškame kreipimesi grasino Vakarų šalims panaudoti branduolinį ginklą, nes jo atsakas į besitęsiantį karą Ukrainoje darosi vis beviltiškesnis.

Žiniasklaida pranešė, kad Buriatijos respublikoje Rusijos rytuose santuokų registravimo skyriai buvo "perpildyti".

Viena moteris pasakojo: "Tai buvo labai svarbus įvykis: "Aš ir mano vyrai pirmiausia nuvykome į Ulan Udę, bet eilė buvo per ilga.

Ji pridūrė: "Visi tuokiasi arba kreipiasi dėl tėvystės nustatymo".

Tomske dirbanti žurnalistė sakė: "Manoma, kad tėvai turi teisę į tėvystę: "Užuot bėgę ar protestavę dėl karo mobilizacijos, jie registruoja santuokas...

"Man trūksta žodžių."

Ulan Udės universiteto studentai buvo nufilmuoti, kaip policija juos iš paskaitų auditorijų vargais negalais veda į šaukimo į kariuomenės punktus.

Kita moteris iš Maskvos pasakojo, kad jos draugei, vienišai penkių vaikų mamai, vienas desperatiškai nusiteikęs būsimasis šauktinis pasiūlė kartu vykti į kariuomenę.

"Ji taip juokėsi, kai man apie tai papasakojo, ir pasakė, kad atrodo, jog netolimoje ateityje bus labai populiari", - sakė ji.

"Atrodo, kad tris ar daugiau vaikų turintys vyrai nebus mobilizuoti".

Kai kurios moterys gali turėti ir savanaudiškų priežasčių, kodėl nori ištekėti.

22 metų Olga pasakojo, kad ketvirtadienį iškėlė vestuves su savo ilgamečiu draugu.

"Jei kas nors atsitiktų jam, priešingu atveju nebūtų galimybės įrodyti, kad esu jo partnerė ir vaikas yra jo", - paaiškino ji.

"Žinoma, man būtų patikusios didelės vestuvės, kuriose švęstų mūsų šeimos, bet taip bijojau, kad mano vyrą išveš į frontą prieš mums surišant mazgą, kad nusprendėme paskubėti.

"Jie dar nesibeldė į mūsų duris, tik į kaimynų, bet bijau, kad tai tik laiko klausimas".

V. Putinui desperatiškai ieškant naujų kovotojų savo pasmerktam karui, karių buvo ieškoma netgi Rusijos kalėjimuose.

Buvo pasakyta, kad tiems, kurie šešis mėnesius kovos Ukrainoje, bus suteikta laisvė, bet tiems, kurie bandys pabėgti, bus įvykdyta mirties bausmė.

Vienas iš pašauktų kovotojų - liūdnai pagarsėjęs kanibalas Jegoras Komarovas.

Jis buvo suimtas po to, kai iš jo automobilio iškrito kūnas be galvos su daugybinėmis durtinėmis žaizdomis, o vėliau jis prisipažino, kad "kramtė norėdamas tiesiog paragauti žmogienos".

Dabar jis yra tarp tų, kurie prisijungė prie liūdnai pagarsėjusios Vagnerio samdinių grupės po to, kai vyras, laikomas jos vadovu Jevgenijumi Prigožinu, buvo nufilmuotas kalėjime verbuojantis kalinius.

Organizatorių nuotr.

Putino "virėjas" Prigožinas karui Ukrainoje drąsiai verbavo kalinius, pažeisdamas visus Rusijoje egzistuojančius įstatymus...

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai
Sidebar placeholder