S. Tucci prabilo apie vėžio diagnozę: pusę metų turėjau valgyti per vamzdelį

Aktorius Stanley Tucci, geriausiai žinomas dėl vaidmenų filmuose „Ir velnias dėvi prada“ bei „Bado žaidynės“, prabilo apie vėžio diagnozę bei ligos gydymą.

Interviu žurnalui „Vera“ S. Tucci sakė, kad prieš trejus metus jam buvo diagnozuotas auglys liežuvio apačioje.

Auglys buvo per didelis, kad jį būtų galima operuoti, todėl aktoriui buvo paskirtas radioterapijos ir chemoterapijos gydymas.

Pirmoji aktoriaus žmona Kate Spath-Tucci beveik prieš dešimt metų sirgo krūties vėžiu, tad S. Tucci jau žinojo, su kuo jam teks susidurti.

„Pažadėjau, kad niekada nedarysiu nieko panašaus, nes mano pirmoji žmona mirė nuo vėžio.

Stebėti jos daug metų trukusį gydymą buvo siaubinga“, – sakė aktorius. K. Spath-Tucci mirė 2009 m., būdama 47 metų amžiaus.

S. Tucci pasidalino, kad tam tikru gydymo periodu jam teko naudotis maitinimo vamzdeliu:

„Vaikai tvarkėsi puikiai, tačiau jiems buvo sunku.

Šešis mėnėsius turėjau valgyti per vamzdelį. Man vos pavyko sudalyvauti savo dvynukų mokyklos išleistuvėse.“

S. Tucci teigė, kad jo vėžio gydymas buvo sėkmingas, o įgavęs sunkios patirties aktorius dabar jaučiasi brandesnis:

„Vėžys tave verčia ir labiau bijoti, ir mažiau bijoti vienu metu.

Jaučiuosi daug vyresnis, nei buvau prieš susirgdamas.“

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder