Savaitės įvaizdis - Beyoncé pradeda „Renesanso“ turą su įspūdingo grožio glaustinuke

Trečiadienio vakarą Beyoncé pradėjo savo itin visų lauktą „Renaissance“ pasaulinį turą Švedijoje – ir, tiesa, tai buvo daugybės įspūdingų įvaizdžių vakarėlis. 

Iš pradžių matėme Courreges, kurio centre buvo vaivorykštės formos apskrita išpjova. Vėliau matėme putojantį Alexanderis McQueenas, elegantiškai platėjantį ties klubais ir, žinoma, Balmain, išsiuvinėtą įmantriu perlų tinklu.

Tačiau šį kostiumą, kuris sukėlė internetą ant kojų, sukūrė ispanų kompanija „Loewe“.

Dvi „rankos“ siekė žvaigždės kojas, dvi uždengė intymesnes kūno vietas, o dvi buvo ant Beyonce nugarinės dalies (tai paaiškėjo, kai dainininkė atsuko nugarą į publiką per „Drunk in Love“ dainos pasirodymą). Įvaizdį ji papildė latekso pirštinėmis su raudonais nagais.

,,Ši Loewe glaustinukė, kurį vilki Beyoncé, bus įtraukta į istorijos knygas“, – rašė vienas „Twitter“ vartotojas.

Beyoncé koncertuoja Stokholmo „Friends“ arenoje, Švedijoje.

Įvaizdį sugalvojo Loewe kūrybos direktorius Jonathanas Andersonas, peržiūrėjęs Rihannos Super Bowl pasirodymą. Jo ypatingi rankų motyvai anksčiau buvo rodomi ant suknelių be rankovių. 

Bendradarbiaudama su stiliste Shiona Turini, Loewe taip pat sukūrė antrąjį turo kostiumą. Tai buvo kerintis įvaizdis, dengtas sidabriniais Swarovski kristalais, kuris buvo derintas su kelnėmis.

Trečiadienį Švedijos sostinėje Stokholme įvyko pirmieji Beyoncé pasirodymai. Nuo dabar iki rugsėjo pabaigos ji keliaus į 40 miestų visoje Europoje ir Šiaurės Amerikoje.

Atrodo, kad šio šou drabužių spinta yra tikras aukštosios mados kolekcijos pristatymas, o Coperni ir David Koma dizainai taip pat buvo pastebėti per tris valandas trukusį debiutinį pasirodymą.

Viena iš labiausiai akį traukiančių nakties akimirkų buvo baltos spalvos novatoriškos japonų prekės ženklo Anrealage suknelė, ,,apipurkšta" UV šviesa.

Kitur karalienė Bey tęsė savo ilgametę tradiciją vilkėdama bičių motyvų turinčius sceninius drabužius - geltonos ir juodos spalvos „Mugler“ kostiumą – žinoma, su antenos galvos apdangalu.

Šaltinis: https://edition.cnn.com

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder