Sekso skandalas, susijęs su airių šokių konkursų teisėjavimu, sujaudino visuomenę

Airiški šokiai - tai įvadas į vietinę kultūrą ir populiari pramoga didžiulėje airių diasporoje visame pasaulyje. Tačiau skandalas, susijęs su tokių šokių konkursų teisėjavimu, sujaudino visuomenę ir tapo tiriamosios žurnalistikos objektu.

Airių šokiai: sekso skandalas

Laisvai samdoma žurnalistė Ellen Coyne sakė:

"Įtariama, kad CLRG, didžiausioje, seniausioje ir prestižiškiausioje šokių organizacijoje pasaulyje, dirba mažiausiai tuzinas mokytojų, kurie, kaip įtariama, susitarė su savo mokiniais, žadėdami jiems aukštus įvertinimus ne už šokį, o už norą užmegzti intymius santykius."

Ši istorija atsidūrė pirmuosiuose laikraščių puslapiuose nuo Niujorko iki Australijos visur, kur gyvena didelės airių bendruomenės.

Šis skandalas sukėlė susirūpinimą dėl airių šokių reputacijos ir dėl to, kaip jie bus vertinami visame pasaulyje.

Senatorė Marie Sherlock Airijos darbo partijoje dalyvauja sprendžiant meno ir kultūros klausimus:

"Airijai pasaulinėje arenoje tai tikrai rimta, čia yra labai rimtų kaltinimų dėl sutartų konkursų, - sako ji, - ir mums tikrai reikia imtis konkrečių veiksmų, kad įkvėptume pasitikėjimo vaikams ir jaunuoliams, kurie savo gyvenimą paskyrė šokiui".

Negalime pamiršti, kad šių kaltinimų centre yra vaikai, jie nukentėjo, todėl turime užtikrinti, kad airių šokis būtų išvalytas nuo bet kokio niekšiškumo."

Airijos šokių valdymo institucija paskyrė į pensiją išėjusį teisėją ištirti įtarimus dėl įtariamo seksualinio priekabiavimo mainais už aukštus įvertinimus varžybose.

Jis ne tik paskelbė pareiškimą internete, kad toks elgesys nepriimtinas, bet ir iki šiol atsisakė atsakyti į žiniasklaidos užklausas.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Šaltinis: Euronews

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder