Skandalas dėl rusės pergalės konkurse "Misis Visata" (12)

Vasario 4 d. Bulgarijoje vyko grožio konkursas "Misis Visata - 2022", kuriame dalyvavo ištekėjusios ir vaikų turinčios moterys. Šį kartą nugalėtoja tapo rusė Jelena Maksimova. 

Dėl nugalėtojos karūnos varžėsi 120 dalyvių iš įvairių šalių, tokių kaip Kinija, Tailandas, Filipinai, Japonija, Indija, Baltarusija, Ukraina, Vokietija, Ispanija, JAV ir kt.

Vis dėlto laimėjo rusė, todėl pasipylė neigiami komentarai apie konkursą.

Tinklo naudotojai nesupranta, kaip dabartinėmis aplinkybėmis Rusijos - šalies, kuri surengė plataus masto invaziją į Ukrainą ir žudo civilius gyventojus - pilietė galėjo laimėti tokio masto konkursą.

"Ką, rusės tėtis pasirodė turtingesnis už kitus?"

"Kažko nesuprantu, kaip tai įvyko dabartinėje aplinkoje? Kaip civilizuotas pasaulis leido, kad tai įvyktų?"

"Eikite į pragarą".

"Kodėl buvo leista dalyvauti rusų moteriai? Jos šalis kasdien bombarduoja Ukrainos miestus. Liejasi kareivių, vaikų, moterų kraujas. Ar išprotėjote?"

"Kodėl rusės vis dar dalyvauja pasaulinėse varžybose? Rusiją reikia izoliuoti nuo pasaulio! Jūsų rankos iki alkūnių kruvinos, žudikai!"

"Tikrai? Rusė moteris? Ką ji ten apskritai veikia? Rusijai pradėjus karą, jos piliečiai turėtų būti atskirti nuo viso civilizuoto pasaulio! Jie turėtų būti visur atstumtieji! Nesuprantu, kodėl tokio lygio varžybose dar ne visi tai suprato."

Primename, kad anksčiau vyko grožio konkursas "Mis Visata". Jame dalyvavo ir rusė Anna Linnikova.

Mergina savo elgesiu sukėlė šurmulį. Nenorinčius su ja bendrauti ji vadino rasistais ir nuolat persekiojo ukrainietę dalyvę.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder