„Sports Illustrated“ masiškai atleidžia darbuotojus

Sportinio žurnalo „Sports Illustrated" (SI) profesinės sąjungos papasakojo apie masinį darbuotojų atleidimą, po kurio gali būti likviduota ir pati redakcija. Profsąjungos pranešimą paskelbė socialiniame tinkle „X".

Jame rašoma, kad redakcijos darbuotojai sulaukė „The Arena Group" įspėjimo apie planus atleisti „didesnę dalį" darbuotojų. Tai įvyko po to, kai „Authentic Brands Group" (ABG), 2019 m. įsigijusi prekių ženklą už 110 mln. JAV dolerių, atšaukė mediaholdingo „Arena" turėtą licenciją leidinio publikavimui tiek popieriuje, tiek skaitmeniniame formate. Prieš tris savaites mediaholdingas nesumokėjo licencijos sutarties rėmuose numatytų 2,8 mln. JAV dolerių.

„Tai dar viena sunki diena per pastaruosius ketverius metus, kuriuos teko išgyventi „Arena Group" valdomam „Sports Illustrated". Mes raginame ABG užtikrinti, kad SI ir toliau būtų leidžiamas bei tarnautų savo auditorijai, kaip jis tarnavo pastaruosius beveik 70 metų", - pabrėžiama profsąjungų pranešime.

Nacionalinės futbolo lygos redaktorius ir profsąjungų pirmininkas Mitčas Goldičius (Mitch Goldich) patikino, kad profesinės sąjungos kovojo už SI standartų išlaikymą ir už sąžiningą elgesį su redakcijos darbuotojais.

„Mes šią kovą tęsime", - patikino jis.

„The Guardian" rašė, kad 2023 m. gruodžio12 d. „Arena Group", po kilusio skandalo, susijusio su žurnalo autorių išaiškinimu, atleido generalinį žurnalo direktorių Rosą Levinsoną (Ross Levinson). Leidinio „Futurism" informacija, „Sports Illustrated" spausdino netikrų autorių, kurių biografijas ir nuotraukas generavo dirbtinis intelektas, paruoštus straipsnius.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder