Sudužo sraigtasparnis, kuriuo skrido Indijos generolas

Pietų Tamil Nadu valstijoje trečiadienį sudužo sraigtasparnis, kuriuo skrido Indijos gynybos vadas generolas Bipinas Rawatas, pranešė oro pajėgos.

63 metų gynybos štabo viršininkas keliavo Rusijoje pagamintu sraigtasparniu Mi-17V5, kuris „šiandien patyrė avariją netoli Kunuro, Tamil Nadu“, tviteryje paskelbė Indijos oro pajėgos.

B. Rawatas yra pirmasis Indijos gynybos štabo viršininkas – šias pareigas Indijos vyriausybė įsteigė 2019 m., jis laikomas artimu ministrui pirmininkui Narendrai Modi.

Jis ir jo žmona buvo orlaivyje kartu su kitais pareigūnais ir vyko į Gynybos tarnybų štabo koledžą, naujienų agentūrai AFP sakė vienas vyresnysis kariuomenės karininkas.

Indijos naujienų kanalų transliuotuose vaizdo įrašuose matyti apdegusios nuolaužos avarijos vietoje, tankiai miškais apaugusioje vietovėje netoli koledžo Nilgirio rajone.

Žiniasklaida pranešė, kad sraigtasparnis trečiadienio popietę pakilo iš Suluro oro pajėgų bazės ir kad kai kurie keleiviai buvo nuvežti gydyti į ligonines.

B. Rawatas buvo kilęs iš kariškių šeimos, kelios jos kartos tarnavo Indijos ginkluotosiose pajėgose. Keturis dešimtmečius tarnavęs generolas vadovavo pajėgoms Indijos valdomame Kašmyre ir palei faktinės kontrolės liniją su Kinija.

Jam priskiriamas sukilimo numalšinimas prie Indijos šiaurės rytų sienos, jis vadovavo tarpvalstybinei kovos su sukilimui operacijai į kaimyninį Mianmarą.

Oro pajėgos pranešė, kad vyksta nelaimės tyrimas.

Sidebar placeholder