Ukrainos VRM vadovas ir žurnalistai buvo priversti slėptis prasidėjus apšaudymui

Ukrainos vidaus reikalų ministras Denisas Monastyrskis, grupė parlamentarų ir 25 užsienio žurnalistai Donbase buvo priversti slėptis nuo minosvaidžių ugnies, pranešė vidaus reikalų ministro pavaduotojas Antonas Geraščenka.

„Novolugansko rajone CNN, „FOXnews“, „The Washington Post“, „The New York Times“, „Voice of America“ žurnalistai galėjo patys įsitikinti, kas iš tikrųjų rengiasi pulti taikią Ukrainą", – šeštadienį savo „Telegram“ kanale parašė A. Geraščenka.

Kiek anksčiau ir frakcijos „Tautos tarnas“ atstovas spaudai pranešė, kad į Ukrainos Jungtinių pajėgų operacijos zoną atvykę parlamentarai ir užsienio žiniasklaidos atstovai pakliuvo į apšaudymą ir buvo priversti evakuoti į prieglobstį.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.

Komentarai

Gediminas

Palaikykime Ukrainą bent morališkai, tai nereikia kariauti ir pinigų nekainuoja. Simboliška. Kijeve esanti didinga skulptūra, kuri vadinasi Motina Gimtinė buvo pastatyta sovietų, karo atminimui prieš vokiečius nacius, dar liko sovietinis herbas ant skydo, o dabar ukrainiečiai gali būti priversti ginti savo Gimtinę nuo Putino Rusijos karių. Istorija kartojasi

Raimis

Zelenskis teisus:Ukraina yra skydas visai Europai ir ypač Pabaltijo kraštams,čia visi turi būti suinteresuoti atbaidyti Rusijos kariuomenę,o kur dar Baltarusijos kariuomenė,

Gediminas

Kodėl aš ar kiti žmonės turėtų kariauti ar mirti dėl kvailų politikų sukeltos beprotybės ir jų interesų? Tegul jie patys ir kariauja.

 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder