Pranešama, kad su Prigožinu siejamas lėktuvas nusileido Baltarusijoje

„Vagner“ vadas Prigožinas pareiškė, kad jo pajėgos esą užėmė Bachmutą

Rusijos samdinių grupuotės „Vagner“ vadovas Jevgenijus Prigožinas paskelbė, kad jo pajėgos esą užėmė Ukrainos Bachmuto miestą.

Jo daliniai ant administracinio pastato mieste iškėlė Rusijos vėliavą, pareiškė J. Prigožinas garso įraše, kurį jo spaudos tarnyba paskelbė „Telegram“ kanale, informuoja agentūra „Reuters“.

„Teisiniu požiūriu Bachmutas užimtas“, – pabrėžė J. Prigožinas. Priešas esą susitelkęs vakarinėse dalyse. Jau anksčiau J. Prigožinas yra paskelbęs panašių pareiškimų, tačiau jie pasirodė buvę skuboti.

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis sekmadienio vakarą savo kreipimesi pripažino, kad padėtis aplink Bachmutą „ypač įkaitusi“. Gynybos viceministrė Hanna Maliar sakė, kad Ukrainos pajėgos toliau gins savo pozicijas mieste. „Situacija Bachmute įtempta“, - teigė ji.

Ir Ukrainos Generalinis štabas pareiškė, kad ir toliau „laikys“ miestą Rytų Ukrainoje. „Priešas nenutraukė Bachmuto puolimo. Tačiau Ukrainos gynėjai drąsiai gina miestą, atremdami daugybę priešo atakų“, feisbuke rašė Generalinis štabas.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder