Vladimiro Putino aplinka turi bendrą tikslą, bet tai nėra pergalė prieš Ukrainą

Rusijos žurnalistas Timūras Olevskis įsitikinęs, kad Putino aplinkoje šiuo metu nėra interesų konflikto. Jis tai sakė interviu radijui "Radio NV", rašo UNIAN.

„Praėjus devyniems mėnesiams po Rusijos invazijos į Ukrainą tampa aišku, kad Kremliaus elito viduje nėra jokių skilimo požymių.

ei kalbame apie šią "elito" istoriją, norėčiau pabrėžti du dalykus. Pirma, manau, kad turėtume nustoti galvoti, jog elitas yra susiskaldęs.

Aš asmeniškai tuo netikiu. Ir nematau jokių požymių, kad elitas būtų susiskaldęs. Manau, kad tai labai klaidingas ir pavojingas įsitikinimas, kuris gali lemti klaidingas išvadas.

Žmonės klaidingai supranta elito susiskaldymą, tai iš tikrųjų yra tik kova už asmeninius interesus visoje šioje sistemoje", - sakė žurnalistas.

Sykiu žurnalistas pažymėjo, kad V. Putino aplinka siekia savo asmeninių interesų.

"R. Kadyrovas suinteresuotas toliau gauti pinigų Čečėnijoje, kontroliuoti regioną ir nenutraukti subsidijų iš centro. Ir tokiu būdu norima nesėkmes fronte ir čečėnų žūtį suversti kitiems žmonėms.

Prigožinas suinteresuotas toliau kasti tranšėją Belgorodo srityje, nežinia kiek laiko, kad išleistų Gynybos ministerijos skirtą milijardą rublių.

Suprantama, dabar Prigožinas labiausiai suinteresuotas toliau uždirbti pinigus parduodamas Rusijos žmones karui. Tai jo naujas verslas", - sakė žurnalistas.

Olevskis pažymėjo, kad V. Putino aplinkos žmonės gali ginčytis tarpusavyje, tačiau tai nėra interesų konfliktas.

"Situacijos gali būti tokios, kad jie gali tarpusavyje ginčytis, bartis ir net vienas kitą įskaudinti.

Pavyzdžiui, iškelti baudžiamąsias bylas deputatams ir pavaldiniams. Tačiau tai nėra interesų konfliktas, nes jie nori, kad sistema išliktų nepakitusi", - sakė žurnalistas.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder