Zelenskis apsilankė Donecko ir Zaporižios srityse

Zelenskis apsilankė Donecko ir Zaporižios srityse

Ukrainos pajėgoms tęsiant kontrpuolimą, šalies prezidentas Volodymyras Zelenskis apsilankė Donecko ir Zaporižios srityse netoli fronto. Jis gyrė karių kovą už Ukrainos išlaisvinimą, vadindamas ją „didvyriška“.

Jis visą dieną praleido su kareiviais, sakė V. Zelenskis pirmadienio vakarą traukinyje darytame vaizdo įraše.

Prezidentas teigė aplankęs įvairius dalinius. „Kiekvienas jų yra stiprus, didžiuojuosi jais“. Kur tiksliai lankėsi, V. Zelenskis neatskleidė. Jis sakė norėjęs pasižiūrėti, kaip laikosi daliniai ir kokia yra padėtis fronte.

Prezidentas teigė išgirdęs problemas. Be kita ko, kalbėta apie tam tikrų rūšių amunicijos trūkumą, dronų bei ginklų priešo dronų atakoms atremti poreikį, taip pat apie logistinius aspektus.

„Aukščiausias mūsų prioritetas yra patenkinti jų poreikius“, – pažymėjo V. Zelenskis ir įraše X tinkle naktį į antradienį.

Zaporižios srityje V. Zelenskis susitiko su dalinių, neseniai įveikusių rusų gynybines pozicijas, vadovybe, įskaitant brigados generolą Oleksandrą Tarnavskį.

Šis viename interviu pareiškė, kad ginkluotosios pajėgos pralaužė pirmąją ir labiausiai apsaugotą rusų gynybos liniją ir dabar juda antrosios link. V. Zelenskis sakė: „Ačiū už kiekvieną žingsnį kelyje į Ukrainos pergalę“.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder