770-ies metų Klaipėdos jubiliejaus proga Prano Domšaičio galerija siūlo įvairias edukacines veiklas

Klaipėdos 770-ies gimtadienio proga galerija ugdymo įstaigoms yra paruošusi kontaktinius ir nuotolinius edukacinius užsiėmimus, skirtus įvairioms amžiaus grupėms. Pradinukai užsiėmimuose „Kartą senojoje Klaipėdoje...“ bei „Karalienė Luizė Klaipėdoje“ sužinos įdomius nutikimus mūsų mieste, taps istorijos detektyvais, žais ir kurs.

Užsiėmimai „Medalio istorijos“, „O tuo metu Klaipėdoje… atsirado Mėmelis!“, „O tuo metu Klaipėdoje… gimė Simonas Dachas“skirti vidurinių ir vyresnių klasių mokiniams. Jų metu mokiniams kelionė į mūsų miesto praeitį taps tikru galvosūkiu, kurį išspręsti padės žinios, išradingumas ir kūrybiškumas.

Išsamesnę informaciją galite rasti Lietuvos nacionalinio dailės muziejaus Prano Domšaičio galerijos svetainėje https://www.lndm.lt/pdg/ arba informuosime tel. (8 46) 410 421,

el. paštu [email protected]

Suaugusius, šeimas, senjorus kviečiame į ekspursijas Jonty‘io Tacono ir Laurie Griffitho fotografijų parodoje „Babochka“ ir Tomo Daukšos naujausiame projekte „Laimės švieselės“. Vakarai neprailgs kovo 17, 24, 31 d., ketvirtadieniais, 18 val.

Savaitgaliais nuolatinėje Prano Domšaičio kūrybos ekspozicijoje Jūsų laukiame kovo 19 ir 26 d. 12.00 val. Informacija teikiame ir užsakymus priimame tel. (8 46) 410 421, el. paštu [email protected]

 

 

 

 

 

 

 

Raktažodžiai
Sidebar placeholder