Antradienio renginiai: ką veikti Klaipėdoje

Antradienio renginių gidas jums ir jūsų draugams:

Filmas „Vyras už pinigus“

18 val. „Arlekine“ bus rodoma nauja romantinė komedija apie meilę, pinigus ir mokesčius - „Vyras už pinigus“. Filme pagrindinius vaidmenis atlieka Sandra Daukšaitė ir humoristas, renginių bei TV laidų vedėjas Justinas Jankevičius.

Moterų krepšinio rungtynės

18 val. „Michaelsen” centre vyks  Baltijos moterų krepšinio lygos rungtynės. Susirungs LCC tarptautinio universiteto moterų krepšinio komanda ir Rygos TTT moterų komanda.

Filmas „Matrica. Prisikėlimas“

20 val. „Arlekine“ bus rodomas filmas „Matrica. Prisikėlimas“. 1999m. kino ekranuose pasirodžiusi „Matrica“ pakeitė kino pasaulį. Sukrečianti pagrindinė filmo idėja, įtraukianti istorija ir kvapą gniaužiantys, laiką toli pralenkę specialieji efektai, juostą pavertė vienu įspūdingiausių visų laikų kino filmų. Atėjo laikas vėl rinktis raudonąją piliulę ir prisikelti įtraukiančiame „Matricos“ pasaulyje (arba rinktis mėlynąją ir toliau likti pilkosios masės dalimi).

Palangoje

Tautodailės paroda

10 val. Palangos kurorto muziejuje galima pamatyti palangiškių Teresės ir Alberto Žulkų tautodailės parodą. Tai audėjos ir skulptoriaus, medžio drožėjo surengta paroda.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder