Antradienio renginiai: ką veikti Klaipėdoje

Antradienio renginių gidas.

Pokalbis apie kibernetines grėsmes

11 val. „Zoom“ platformoje - „Lighthouse hub“ organizuojamas pokalbis su  IT inžinieriumi Ramūnu Liubertu apie kibernetinių atakų Lietuvoje tipus ir taikinius ir kaip apsisaugoti nuo programišių. Registracija https://forms.office.com/r/0unenTDskz.

Skaitmeninio raštingumo mokymai

11 ir 15 val. I. Simonaitytės viešojoje bibliotekoje vyks individualūs skaitmeninio raštingumo mokymai. Registracija tel. (8 46) 410 345 arba atvykus į bibliotekos Periodikos skaityklą.

Mokytojų klubo susitikimas

14.30-18 val. I. Kanto viešosios bibliotekos Meno skyriuje (J. Janonio g. 9) vyks Mokytojų klubo susitikimas. Registracija: www.semiplius.lt.

Malda už Ukrainą

Nuo 15 val. Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto koncertų salėje bendruomenės pabuvimas ir bendra malda už žuvusius ir kenčiančius Ukrainoje. 16 val. fakulteto kiemelyje akcija „Mūsų rankos už taiką Ukrainoje!“. 18 val. Klaipėdos Kristaus karaliaus bažnyčioje bus aukojamos mišios už žuvusius ir kenčiančius Ukrainos žmones.

Fotoalbumo pristatymas

17 val. I. Kanto viešosios bibliotekos Pempininkų padalinyje (Taikos pr. 81A) vyks konkurso „Klaipėdos knyga 2021“ renginys – fotoalbumo „Donelaitis. Klaipėda. Sausio 1-oji“ pristatymas.

„Gero juoko dozė“

19 val. Žvejų rūmuose improvizacijo teatro "Kitas kampas" improvizacijos šou „Gero juoko dozė“.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder