Atskleista, kas apšildys dainininkės LP koncertą Kaune

Jau kovo 4 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyks garsios JAV dainininkės LP koncertas, kurio su nekantrumu laukia visi šios išskirtinės asmenybės gerbėjai.

Likus vos daugiau nei mėnesiui iki renginio, šiandien organizatorius pasiekė puiki žinia, kad kartu su LP komanda atkeliauja ir dar viena gerai žinoma atlikėja – tai amerikiečių dainininkė Vérité.

Sparčiai kopianti muzikinės karjeros laiptais dainų kūrėja yra išleidusi 6 EP (ang. extended play), tris studijinius albumus ir per 30 singlų, o jos kūrinių perklausų skaičius internete jau yra perkopęs 350 mln. slenkstį.

Kelsey Regina Byrne, muzikos pasaulyje žinoma scenos vardu Vérité, gimė 1990 m. gegužės 6 d. ir šiuo metu gyvena ir kuria Brukline, Niujorke. Pirmasis dainininkės singlas „Strange Enough“ pasirodė 2014 m. ir tapo puikiu Vérité karjeros startu.

Daina užėmė pirmąją poziciją „Hype Machine“ muzikos bloge ir tapo populiariausiu savaitės kūriniu socialiniame tinkle Twitter. Nuo to laiko dainininkė yra išleidusi daugiau kaip tris dešimtis singlų, kurie sugulė į šešis EP leidinius ir tris studijinius albumus. Naujausias darbas – albumas „Love You Forever“ pasirodė 2023 m. vasario mėn.

Atlikėja kuria indie bei alternatyviosios popmuzikos stiliuje, semdamasi įkvėpimo iš grupės „The Cranberries“ bei atlikėjų Fionos Apple, Jameso Blake‘o ir Kimbros.

Vérité yra dainavusi populiariame Niujorko klube „The Knitting Factory“, pernai surengusi savo koncertinį turą Kanadoje ir JAV, koncertavusi festivaliuose „South by Southwest“, „Firefly Festival“, „Lollapalooza“ ir daugelyje kitų.

LP turas Loves Lines

LP arba Laura Pergolizzi (toks tikrasis atlikėjos vardas) tapo tikru fenomenu mūsų šalyje, nes su kiekvienu koncertu jos klausytojų auditorija plečiasi tiesiog geometrine progresija. Šio pasaulinio turo metu LP pristatys savo naujausią, jau septintąjį studijinį albumą „Love Lines“ ir vasario – kovo mėn. surengs 24 koncertus 16-oje šalių.

Gastrolių georgafija išties plati – dainininkė koncertuos Meksikoje, Švedijoje, Norvegijoje, Italijoje, Šveicarijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Nyderlanduose, Jungtinėje Karalystėje, Lietuvoje ir kitose šalyse.

LP atvyks su visa pasirodymui reikalinga garso ir apšvietimo įranga, ją lydės didelė techninio personalo komanda, o koncerte skambės ne tik naujausia dainininkės kūryba, bet ir tokie visiems žinomi megahitai kaip „Lost On You“, „Muddy Waters“, „Girls Go Wild“ ir daugelis kitų.

Koncertas vyks 2024 m. kovo 4 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje.

Bilietus platina www.medusa.lt

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder