Audrius Bružas Palangoje pateko į neprofesionalaus masažisto kėdę

(1)

Birželio 3 d. vienintelis profesionalus improvizacijos teatras Lietuvoje „Kitas kampas“ surengė karščiausią ir vienintelį šios vasaros improvizacijos šou - „Vasaros gero juoko dozė“. Palangos koncertų salėje pirmąjį vasaros savaitgalį susirinko net 800 žiūrovų iš visos Lietuvos.

„Keičiam kailį“ – tokiu šūkiu improvizacijos meistrai ragino publiką transformuotis kartu - „nusimesti seną kailį“, keisti žiemą į vasarą, kailį į odą, darbą į atostogas, o vargą į juoką!

Pasirodymo metu aktorius Audrius Bružas pateko į neprofesionalaus masažisto kėdę, tačiau tai įvyko ne SPA centre, o Palangos koncertų salėje, kur scenos kolega aktorius Martynas Nedzinskas įsikūnijo į masažistą – antiprofesionalą.  Be šio improvizacinio žaidimo, publiką džiugino ir kitos puikiai pažįstamos improvizacinės užduotys – „istorija po vieną žodį“, „atsisėdęs/atsistojęs/pasilenkęs“, pasimatymų žaidimas bei improvizuoti muzikiniai kūriniai.

„Vasaros gero juoko dozėje“ kartu su žiūrovais improvizavo teatro „Kitas kampas“ aktoriai: Audrius Bružas, Kirilas Glušajevas, Martynas Nedzinskas, Inga Šepetkaitė ir Povilas Adomaitis. Į didžiąją sceną aktoriai žengė ne vieni, bet su visa ritmo grupe, vedama muzikanto Giedriaus Nako.

Aktoriai ir muzikantai (VidunasPhotography)

Aktoriai ir muzikantai (VidunasPhotography)

„Kaip pradėsi vasarą, tokia ji ir bus“ – teigia teatro „Kitas kampas“ aktoriai, pasitikę vasarą su tikru geros nuotaikos užtaisu ir jau besiruošiantys naujam, jubiliejiniam 15-tam teatro sezonui.

Rudenį improvizacijos teatras „Kitas kampas“ žiūrovus pakvies į ilgai lauktą premjerą - aktoriai grįš prie anksčiau išbandyto ilgos formos improvizacijos spektaklio, kai viso pasirodymo metu vystoma viena siužeto linija.  Naujas improvizacinis spektaklis žiūrovams primins dramatiškus ir puikiai pažįstamus TV realybės šou. Į teatrų sales didžiuosiuose miestuose grįš ir žiūrovų pamilti spektakliai - „Nuostabūs dalykai“, „Gero juoko dozė“ bei „Kito kampo“ improvizadienis.

Teatras KITAS KAMPAS(VidunasPhotography)

Teatras KITAS KAMPAS (VidunasPhotography)

Teatro „Kitas kampas“ repertuarą galite rasti www.kitaskampas.lt

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder