„Bangos plaukuose, jūra akyse“ - jau kitą savaitgalį kurorto festivalyje „Myliu Palangą“

Jau kitą savaitgalį, nuo gegužės 31 dienos iki birželio 2 dienos, Palanga kviečia į vieną iš laukiamiausių, žinomiausių ir gausiausiai lankomų šiltojo sezono renginių pajūryje - į kurorto festivalį „Myliu Palangą“.

Festivalis šventiškai ir nuotaikingai atvers vartus į vasarą prie jūros.

Kurorto svečių ir gyventojų lauks bangos ir jūra, išpurenti viešbučių patalai bei itin gausi ir įvairi renginių programa, skirta bet kurio amžiaus ir pomėgių pramogautojams. Visi šventės renginiai nemokami.

Festivalis „Myliu Palangą“ prasidės penktadienį, gegužės 31 dieną, nuo vidurdienio įspūdingu kermošiumi, rankų ir pečių masažuotojo specialybės bei grimuotojo specialybės pristatymais J. Basanavičiaus gatvėje, dviejų parodų atidarymu: Rimos Reičiūnienės parodos „Link savęs“ ir Rasos Sadovskos kartu Rima Reičiūnienė tapybos darbų parodos „Mudvi abidvi“.

Penktadienio vakaro programos kulminacija - Luko Pilkausko su grupe ir Rūtos Mur koncertai, profesionalios šiuolaikinio šokio trupės „Ulna“ pasirodymas.

Energingiausius festivalio dalyvius pajudėti po koncertų kvies „KopaGym“ organizuojamas naktinis zumbos vakarėlis.

Didžiausios linksmybės neabejotinai užvirs šeštadienį, birželio 1 d. Miestą ryte tradiciškai pažadins Palangos orkestras.

Aktyvių pramogų mėgėjai bus laukiami Sporto erdvėje, esančioje ties Kurorto muziejumi, kur festivalio svečių lauks treniruotės, jogos užsiėmimai ir edukacinės programos.

Taip pat įvairiose miesto vietose vyks sportinės varžybos. Šeimų slėnyje, įsikūrusiame šalia Jūratės ir Kastyčio skvero, mažuosius kvies įvairūs edukaciniai užsiėmimai, pantomimos teatro „A“ pasirodymai.

J. Basanavičiaus gatvėje per pietus finišuos tarptautinio Press ralio finišas. Žurnalistikos ir lenktynių žvaigždės leis smalsuoliams pasidžiaugti ypatingais automobiliais.

Jūratės ir Kastyčio skvere muzika skambės nuo 16 val. Jame vyks artistų iš Anglijos „Scarlett Entertainment“ pasirodymai bei vienos iš žymiausių Lietuvos muzikos atlikėjų Monikos Linkytės su grupe bei Palangos orkestru koncertas.

Šventėje skiriamas ypatingas dėmesys grafų Tiškevičių Palangos valdų įsigijimo 200 metų sukakčiai pažymėti. Birutės parke, ties grafų Tiškevičių rūmais, kur įsikūręs Gintaro muziejus, kurorto festivalio svečiai šeštadienį galės pasijusti lyg XIX amžiaus dvare.

Čia skambės dvaro muzika, vyks edukacijos apie dvaro pramogas ir šokius, o popietę, nuo 14 valandos, kvies „Istorinis piknikas pas grafus Tiškevičius“.

Apsilankiusieji sužinos, kaip laisvalaikį leido XIX amžiaus pradžios dvariškiai: arbatos gėrimas, žaidimai, šokiai, poezijos skaitymas ir unikalūs kostiumai nukels juos į kerinčią senovę.

Šeštadienio pramogas vainikuos 17 valandą pievoje prie rožyno vyksiantis koncertas „Romanas su kontrabosu“. Publikos dėmesio lauks mecosopranas Ieva Prudnikovaitė ir kontrabosų orkestras.

Vakare, 22.30 val., paplūdimyje prie tilto smalsuolius suburs ir savo ypatingu pasirodymu nustebins garsioji Lietuvos akrobatinių skrydžių grupė ANBO. Šis pasirodymas yra INIKTI ir ANBO dovana miestui ir jo svečiams.

Sekmadienį nuo ryto kvies mankštos, 3x3 krepšinio varžybos bei gongo garsai su Linu Švirinu. Jūratės ir Kastyčio skvere toliau šurmuliuos artistai iš Anglijos „Scarlett Entertainment“, vyks Palangos miesto vaikų koncertas.

Šeimų slėnyje vaikai galės žaisti etnožaidimus, mokytis atpažinti emocijas bei dalyvauti Palangos gintaro muziejaus edukacijoje „Grafo ūsai, grafaitės akiniai“.

Viso festivalio „Myliu Palangą“ metu Vytauto gatvėje tradiciškai vyks kermošius. J. Basanavičiaus gatvėje veiks poilsiautojų itin pamėgtas Dizaino skveras. Tad nepraleiskite fantastiškos progos pašėlti ir pasitikti vasarą Palangoje jau kitą savaitgalį.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder