Eglės Frank knygos „Mirę irgi šoka“ pristatymas

Kovo 28 d., antradienį, 17.30 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Pempininkų padalinyje (Taikos pr. 81A) viešės prozininkė, fotografė, savaitraščio „Šiaurės Atėnai“ žurnalistė Eglė Frank.

Ji pristatys savo novelių rinkinį „Mirę irgi šoka“, kurį išleido leidykla „Kitos knygos“. Tai pirmoji autorės knyga, „Metų knygos“ rinkimuose nominuota į prozos suaugusiems knygų trejetuką.

Autorė apie save: „Rašymas man yra būdas legaliai išreikšti savo vidinę tamsą, akies krašteliu žvilgtelint į anapusybę. Gimiau ir gyvenu Vilniuje. Kiek save pamenu, mintyse visada dėliodavau tekstus, bet dažniau vis dėlto jų neužrašydavau. Dalis liko Vilniaus patiltėse, kur vienu metu mėgau vaikščioti naktimis, dalis – miškuose šalia sodybos. Esu ištekėjusi, turiu tris vaikus ir tris kates.“

Apie knygą: „Knyga apie moterį su daugybe veidų: tvarkinga žmona ir motina, kitos moters meilužė, beprotė už sienos, keistuolė, vaikštanti į svetimų žmonių laidotuves...

Civilizacija ją prijaukina, bet lanko keisti sapnai ir vizijos. Atsidavusi erosui ir per neįprastus poelgius ji priartėja prie pavojingos ribos. Mirtis visada šalia. Gyvenimas – kita mirties pusė“.

Kviečiame dalyvauti renginių ciklo „Lietuviška knyga. Ar skaitei?“ susitikime su įdomia pašnekove Egle Frank!

Dalintis: https://fb.me/e/5DJdyu9MG

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder