Festivalis „Karklė” skelbia dar daugiau žymių vardų

Likus vos keletui dienų iki kalendorinės vasaros, muzikos ir pramogų festivalis „Karklė” savo muzikinėmis naujienomis jau kelia termometrų stulpelius į viršų – ryškiam, jau anksčiau paskelbtam žvaigždžių sąrašui, dar daugiau spindesio pridės keletas visiems puikiai pažįstamų ir žinomų vardų.

Tai – įtraukiančių ritmų ir karščiausių hitų atlikėja iš Rumunijos – INNA, muzikos prodiuseris DJ Jovani bei unikalaus vokalo ir jausmingų dainų atlikėjas Gabrielius Vagelis.

Jau anksčiau paskelbtoje programoje netrūksta įvairovės: viename didžiausių vasaros renginių pasirodys tarptautinės mega žvaigždės – vokiečių didžėjus „Purple Disco Machine“ bei žymiojo hito „Rampampam“ atlikėja iš Rumunijos Minelli.

Čia netrūks ir pirmo ryškumo Lietuvos scenos žvaigždžių: muzikine scena dalinsis ikoniniai Lietuvos scenos veidai – Marijonas Mikutavičius ir Džordana Butkutė, šiuolaikinės tamsiosios elektronikos grupė „Solo Ansamblis“, elektroninės muzikos kompozitorius, prodiuseris ir didžėjus Marijus Adomaitis, geriau žinomas slapyvardžiu Ten Walls, standartus laužantis reperis Mad Money, lyriškų dainų kūrėja GJan.

Karklės scenoje skambės ir šiuolaikine klasika tapusi grupė BIX, siautulingų Balkanų „ambasadariai” – „Baltic Balkans” bei romanitiškoji atlikėja Ieva Narkutė.

Tarp naujai skelbiamų vardų – lietuviams puikiai pažįstama Rumunijos atlikėja INNA

Rumunijos pop scenoje sužibusi atlikėja INNA, vietine rampų šviesa neapsirobojo – dar 2008-aisiais metais į pasaulį paleidusi debiutinį singlą „Hot”, dainininkė „šovė” į topų viršūnes – bene visose Europos radijo stotyse ir šokių muzikos platformose skambus ir įtraukiantis muzikinis kūrinys puikavosi rekordinėmis perklausomis ir populiarumu.

Net ir praėjus daugiau nei dešimtmečiui po „hiper-hito” išleidimo, daina „Hot”, tapusi atlikėjos vizitine kortele, nenustoja būti klausoma, o kūrinį itin mėgstantys didžėjai suteikia vis naujo skambesio ir neleidžia prarasti aktualumo.

Pati atlikėja ties ją išgarsinančiu hitu nesustojo, priešingai – kūrybinė pavara buvo įjungta visu pajėgumu: INNOS repertuare – įtraukiantys, ritmingi kūriniai ir šimtus milijonų perklausų renkantys hitai, o tarp atlikėjos muzikinių koloboracijų galima rasti tokių žvaigždžių kaip jamaikiečių reperio Sean Paul, ar Kolumbijos didžėjaus J Balvin, kuris „savo Youtube peržiūrų sąskaitoje renka milijardus”, vardus.

Įdomu ir tai, kad didelės dalies Innos dainų tekstų bendrautorė yra kita, šią vasarą „Karklėje” irgi pasirodysianti, rumunė Minelli. Dviejų rumunių tandemas scenoje pasirodys skirtingu laiku – tačiau pietietiškos dvasios ritmai maišysis ir užkurs karštą vakarėlį.

Šokių muzikos flangas pastiprinimas: prisijungia didžėjus DJ Jovani

Tai, kad „Karklėje” rugpjūčio 12-14 dienomis atmosfera kais ne tik nuo saulės spindulių ir karšto smėlio, liudija besipildanti šokių muzikos atstovų eilutė, prie kurios prisijungia ir muzikos prodiuseris, didžėjus Jonas Nainys, visiems geriau žinomas DJ Jovani vardu.

Jono karjera – įspūdinga ir daug žadanti – pastaraisiais metais didžėjaus grojaraštis pildėsi ne tik neįtikėtino populiarumo sulaukusiais autoriniais hitais, naujai suskambusiais populiarų dainų remixais, tačiau didžiulę sėkmę įprasmino ir kontraktas su viena didžiausių įrašų kompanijų pasaulyje.

DJ Jovani kuriama muzika – transliuojanti pozityvų ir šviesų požiūrį į gyvenimą ir tinkanti šėlti šiltą vasaros naktį, kai tarp pirštų juntamas, dar nespėjęs atvėsti, paplūdimio smėlis, o bronzinį atspalvį įgavę kūnai – sustoti šokti.

Ritmiško judesio ir pozityvaus jausmo pažadą DJ Jovani atsineš ir į „Karklės” sceną.

Išskirtinis stilius, didžiulis talentas ir tikri jausmai: į sceną žengs publikos numylėtinis Gabrielius Vagelis

Kaip mėgsta pabrėžti „Karklės” organizatoriai – festivalis suvienija ir suburia skirtingų muzikos stilių mylėtojus ir gerbėjus, o šiuos žodžius iliustruoja ir praktiškai: pildydami muzikinę eilutę spalvingais ir tarpusavyje skirtingai atlikėjų vardais.

Vienas iš išskirtinių muzikinių vardų – dainų autorius ir atlikėjas Gabrielius Vagelis.

Gabrielius nėra naujokas „Karklės” scenoje – praėjusiais metais atlikėjas atvėrė naują puslapį savo karjeroje ir pirmą sykį pasirodė „festivalinėje” scenoje.

Šis debiutas „neprisvilo“ – išskirtinio vokalo atlikėjas gerbėjų buvo sutiktas labai šiltai, o ir pats Gabrielius – su publika bendravo betarpiškai ir net gi perskaitė į telefoną jam siųstus gerbėjų prašymus atlikti vieną ar kitą dainą.

Dainininko repertuare – jo paties kūrybos dainos, persmelktos nesuvaidintais ir nenugludintais jausmais, čia netrūksta ir festivaliui artimos jūros ir vandens tematikos, kadangi vienas didžiausių jo hitų taip ir vadinasi – „Jūra”.

Atlikėjo muzika – nuo švelnių ir jausmingų lyrinių baladžių iki atvirai jausmingų šokių muzikos dainų. Kokiame amplua išvys šį, unikalaus vokalo ir išskirtinio stiliaus dainininką, gerbėjai sužinos tik sužibus „Karklės” scenos rampų šviesoms ir pasigirdus pirmiesiems muzikiniams akordams.

Festivalyje lauks pramogos, muzika ir… dar daugiau muzikos

Organizatoriai primena, jog be muzikinių pasirodymų, tris dienas vyksiančiame festivalyje, bus galima aplankyti daugybę pramogų ir maisto zonų, mėgautis jūra ir gerų draugų kompanija.

Džiugi žinia ta, kad festivalis sutaps ir su šventiniu Žolinių savaitgaliu, tad pajusti festivalio dvasią bus galima nuo pat penktadienio vakaro iki pirmadienio ryto.

Renginio iniciatoriai informuoja, jog nepanaudoti 2020-ųjų festivalio bilietai, galios ir šiemet.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder