Gerbėjai jau gali groti Steve‘o Vai gitara

Gaivališkas grupės „The Hustlers“ bliuzas Malūno lofte

Artėjantį šeštadienį Malūno lofte skambės tarptautinės grupės „The Hustlers“ bliuzas, panardinsiantis klausytojus į pasaulinės muzikos gylį. Keturių grupės narių: Gregory Boyd, Ismo Haavisto, Louie Fontaine ir Roland Saulitas įtraukus bei kveičiantis šokti pasirodymas leis publikos dvasiai sklandyti kartu su kiekvienu akordu.

Viena iš birželio 15 dienos koncerto organizatorių Sonata Žižienė pasakojo, jog keturių bliuzo dinozaurų komanda susibūrė 2023 metais, kai vokalisto Gregory Boyd su dainininku Louie Fontaine keliai vėl susikirto net trijuose Europos bliuzo festivaliuose, po kurių jie nusprendė, kad tai ženklas kurti bendrą projektą „The Hustlers“.

Gregory Boyd
Organizatorių nuotr. Centrinė „The Hustlers“ grupės figūra - Gregory Boyd (JAV, vokalas ir perkusija).

„2023 metų rudenį prie jų prisijungė multiinstrumentalistas, vadinamas vieno žmogaus orkestru Ismo Haavisto ir Latvijoje pripažintas būgnininkas Roland Saulitas, grupės “Latvian blues band" smogiamoji jėga.

Bemuzikuodami „The Hustlers“ atrado naują savitą bliuzo skambesį, kuris persipynęs romantiškais Amerikos Karibų ritmais ir kontrastuoja su skandinaviško vikingiško skambesio atšiaurumu.

Surengusi keletą koncertų Kopenhagoje, Danijoje, ir sulaukusi pasisekimo, grupė „The Hustlers“ nutarė surengti turą po Europą, o Malūno loftas buvo įtrauktas į gastrolių turo sąrašą", - sakė S. Žižienė.

Koncerto organizatorė pasakojo, kad Louie Fontaine yra ne kartą koncertavęs Klaipėdoje su įvairiomis jo suburtomis grupėmis ir atlikėjais Jūros šventėje ir Malūno lofte. Gregory Boyd prieš keletą metų koncertavo Klaipėdos džiazo festivalyje. O Ismo Haavisto ir Roland Saulitas tai bus pirma pažintis su Klaipėda.

S. Žižienė teigė, kad pusantros valandos trukmės grupės „The Hustlers“ koncertas bus įdomus visiems bliuzo, džiazo ir džiazroko muzikos mėgėjams, norintiems patirti autentišką Karibų perkusijos skambesį ir išsimaudyti gaivališkų emocijų pursluose.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder