Jau kitą savaitę grįžta kinas iš automobilio

Liepos 8,9 Klaipėdoje. Šiemet organizatoriai lankytojus kviečia su itin plačiu filmų asortimentu. 

Jau visai netrukus, liepos  8,9 d. startuos atsinaujinęs, pernai didelio dėmesio susilaukęs projekto „Kino Zona“ renginys - „Kinas iš automobilio prie Jūros“. Šiemet organizatoriai paruošė itin platų filmų pasirinkimą, žiūrovai galės rinktis iš 4 skirtingų filmų seansų.

Filmams demonstruoti pasirinkta vos keli šimtia metrų nuo jūros esanti Klaipėdos neįgaliųjų paplūdimio automobilių parkavimo aikštelė. .

Renginio organizatoriai „Kino zona“ jau ne vienerius kuria „drive-in“ kino tradiciją Lietuvoje. Iki šiol tik kino filmuose matytas „drive-in“ reiškinys kartu su pirmąja covid-19 banga atkeliavo į Lietuvą ir iškart surado savo žiūrovus.

Kiną iš automobilio labiausiai išpopuliarino ir romantizavo amerikietiški filmai. Lietuvoje šis kino formatas dar ieško savo vietos, tačiau pamažu kuriamos ir mūsų šalies „drive-in“ tradicijos.

Norėdami auginti „drive-in“ kultūrą dar sparčiau, šiemet organizatoriai subūrė platesnį naujesnių bei laiko patikrintų filmų sąrašą. Kad patenkinti kuo įvairesnio skonio žiūrovų poreikius, šįkart atvežame jaukiausią 2021 metų romantinę komediją  „Ilga istorija trumpai“, fantastinį filmą „Vienodi“ dalį ir net 2 siaubo filmus: „Lemtingas posūkis: mirties pamatas“ ir „Šiurpios istorijos pasakojimui tamsoje“.

Norintiems nepamiršti ir nepraleisti karščiausių naujienų, komanda kviečia sekti kino-zona.lt puslapį, kuriame visi norintys ras reikiamą informaciją. Visų renginių metu svečių laukia DOVANOS ir specialūs, komandos draugų įsteigti, PRIZAI.

Renginio organizatoriai primena, jog automobiliai bus įleidžiami likus 30 minučių iki filmo pradžios. Taip pat, kad užtikrinti gerą matomumą visiems, bilietų kiekis yra Labai ribotas, bilietai jau prekyboje. Juos įsigyti galite čia: 

https://kakava.lt/festivalis/17/kinas-is-automobilio-prie-juros 

Su nuolaidos kodu VAKARUEKSPRESAS gaukite 10 procentų nuolaidą

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder