Jau šį šeštadienį Klaipėdoje – jubiliejinis Birutės Petrikytės koncertas „Aš laiminga“

Šį šeštadienį, gegužės 25 d. savo 50-ties metų jubiliejų scenoje minės garsi Lietuvos estrados dainininkė Birutė Petrikytė, šia proga Klaipėdos „Švyturio“ arenoje surengdama grandiozinį koncertą „Aš laiminga“.

Išskirtinė asmenybė, stipri moteris, talentinga dainininkė – tai tik maža dalis epitetų, galinčių apibūdinti nuolat energingą ir menišką Birutę.

Įvairių konkursų laureatė, dainavusi žymiuose to laikmečio estrados kolektyvuose „Nerija“, „Vilniaus aidai“, „Nemuno žiburiai“, o vėliau pradėjusi sėkmingą solinę karjerą, per penkis kūrybinės veiklos dešimtmečius subūrė didžiulę artimų scenos draugų ir bendražygių komandą.

Jubiliatę sveikins ir scenoje pasirodys: Simonas Donskovas, Vaidas Vyšniauskas, Nomeda Kazlaus, Stepas Januška, Ovidijus Vyšniauskas, Evelina Sašenko, Asta Pilypaitė, Antanas Čapas, Rasa Kaušiūtė, Andželika Petrikytė, Igoris Jarmolenko, Aušrinė, Romas Bubnelis, Rasa Juzukonytė, Ruslanas Kirilkinas, Roma Mačiulytė, Lina Urnikytė, Žiedūnė Meškauskaitė, Vytautas Domeika, Kristupas Kerulis, Deina, Gabrielė Zdonavičiūtė ir svečiai iš Latvijos - „Mirage Jazz Orchestra“. Koncertą ves aktorė Eglė Jackaitė ir muzikologas Viktoras Gerulaitis.

„Aš laiminga, kad man likimas lėmė 50 metų pragyventi scenoje. Aš laiminga, kad 50 metų dainavau ir gyvenau šalia meno žmonių. Už tai, ką per šiuos metus pasiekiau, esu dėkinga visiems, su kuriais teko dirbti.

Tokių žmonių per 50 metų esu sutikusi labai daug, todėl nesiimu vardinti, kad ko nors neužmirščiau. Noriu padėkoti visiems, kurie prisidėjo organizuojant šį jubiliejinį vakarą, nes jei ne Jūs, aš nebūčiau patyrusi šios svarbiausios šventės mano gyvenime. Nuoširdžiai dėkoju savo žiūrovams, kurie šį vakarą bus su manimi ir mano draugais. Aš dainavau, dainuoju ir dainuosiu Jums.

Visada Jūsų,

Birutė Petrikytė”

Jubiliejinis koncertas BIRUTĖ PETRIKYTĖ ir draugai - 50 metų scenoje vyks:

Gegužės 25 d. (šeštadienį) 18:00 val. Klaipėdos „Švyturio“ arenoje

Bilietus platina - www.medusa.lt

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder