Karklės festivalio organizatoriai atskleidžia pagrindinės Betsafe scenos programą

Neblėstančios šypsenos, aidintis juokas ir nenumaldomas noras kuo greičiau pradėti linksmybes. Štai taip atrodo pirmosios minutės, kai tik atsidaro vienintelio pajūryje vykstančio Karklės festivalio vartai. 

Kiekvienais metais jame netrūksta nei nuotykių, nei geros muzikos, nei pasaulinio lygio atlikėjų.

Tačiau kas slepiasi už viso to – žino tik Karklės festivalio organizatoriai, kurie sutiko pasidalinti vykstančių darbų užkulisiais ir pirmąja festivalio programa.

Jokia čia paslaptis, kad pagrindinė vakaro scena priklauso festivalio draugui ir generaliniam  rėmėjui – Betsafe.

Būtent šio rėmėjo dėka Lietuvoje galime išvyksti tokius Pasaulinio lygio atlikėjus, kaip Rag‘n‘Bone Man ar SIGALA.

„Džiaugiamės galėdami prisidėti prie festivalio ir padėti jam augti. Labai smagu, kad kasmet Karklėje išvystame ryškiausias užsienio ir Lietuvos muzikos žvaigždes ir galime mėgautis išskirtiniais pasirodymais, o nuo šių metų dalimi festivalio taps ir Betsafe“ – pasakoja Betsafe vykdantysis direktorius Aurimas Šilys.

„Jų nepaprastos pastangos užtikrina ne tik puikius muzikinius pasirodymus, bet ir leidžia kiekvienam festivalio lankytojui išgirsti tuos, į kurių koncertus taip paprastai nepateksi.

Nuolatinė bendradarbiavimo dvasia, nuoširdumas ir troškimas padaryti viską geriausiai pripildo mūsų širdis pilnas įspūdžių, kurie neblėsta iki sekančios vasaros“ – sako Karklės festivalio organizatorius D. Kalinauskas.

Iki festivalio lieka vos pora mėnesių, o darbų dar daug. Tačiau jau dabar aiškėja Betsafe scenoje pasirodysiantys atlikėjai.

Rugpjūčio 11-ąją (penktadienį), 20 valandą į Betsafe sceną žengs visų mylimas, alternatyvaus roko atlikėjas Benas Aleksandravičius, kartu su savo grupe  – „Ba.“, M.A.M.A apdovanojimuose 2022-aisiais nusinešęs metų grupės ir metų roko grupės apdovanojimus. Maža to, praeitais metais atšventę savo veiklos dešimtmetį ir pristatę naujausią savo albumą „NAUTO“, naujausius singlus ir geriausius hitus jie atsiveš ir į „Karklę“.

Bene laukiamiausias festivalio atlikėjas Rag‘n‘Bone Man taip pat pasirodys rugpjūčio 11 dieną, 22 val., o praėjus valandai po vidurnakčio, prasidės geriausias vakarėlis kartu su SIGALA.

Tuo tarpu šeštadienį, 12 dieną, 18 val. vakaro programą Betsafe scenoje pradės 8 kambarys, 20 val. – geriausia Latvijos grupė BRAINSTORM,

22 val. pasileisti plaukus kvies DYNORO, lygiai vidurnaktį geriausius hitus dovanos Karklės festivalio ambasadorius Marijonas Mikutavičius, o po jo į sceną žengs taip pat ambasadoriaus titulą šiemet pelnęs DJ JOVANI.

„Naujienų maratonas įsisuka. Netrukus paaiškės ir kitų scenų programos bei nauji atlikėjai! Sąrašas dar tikrai pildysis, čia – dar tikrai ne pabaiga“, – pažada festivalio organizatoriai.

Susitinkame Karklėje, rugpjūčio 11-13 dienomis.

Bilietai: https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/festivaliai/karkle-2023-festivalio-bilietai-81590/

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder