„Karklės“ organizatoriai siaučia: į paplūdimio vakarėlį pakvietė pasauliniais hitais garsėjančius Benassi Bros Feat. Dhany

Vasara po truputį įsisiūbuoja: kaitriai šviečia saulė, kasdien džiugina geras oras, kuris bent jau mintimis primena apie atostogas prie jūros. 

Šį kartą – ne apie atostogas, o apie geriausią paplūdimio vakarėlį ant jūros kranto, kuriam alternatyvų Lietuvoje nėra.

Rugpjūčio 11-13 dienomis, „Karklės“ festivalyje lauks ne tik geriausi Lietuvos ir užsienio atlikėjų pasirodymai, tačiau ir pats tikriausias Beach Party, kurį kaitins net dvi, iki šiol dar nepristatytos užsienio grupės.

Atgal į 2000-uosius

Kokia nostalgija apima, kai netyčia, tarp begalės šiandien skambančių naujausių hitų pasigirsta ir senieji, 2000-uosius primenantys akordai. Veide iš karto pasirodo šypsena, prisiminus tų laikų madas: apsmukę, pažeminto liemens džinsai, pilvą apnuoginančios, blizgančios, atviros palaidinės, aukštakulnės basutės... Kažką primena? Tuomet pasiruoškite: geriausius hitus, nunešančius 20 metų atgal, gros Italų elektronikos grupė, nuostabiausieji Benassi Bros kartu su dainininke Dhany!

Taip, tie patys, kurių hitus rašydavotės į CD diskus ir penktadienio vakarą, pasiskolinę tėčio mašiną, visų miestų ir miestelių gyventojus džiugindavote savo išlavintu muzikiniu skoniu, garsiausiai leisdami tokius singlus kaip „Every Single Day“, „Hit My Heart“, „Illusion“. „Karklėje“ šie legendiniai hitai atgims iš naujo ir visus juos bus privaloma išgirsti Beach Party metu!

Dar vieni svečiai iš Latvijos

Mes neįsivaizduojame paplūdimio vakarėlio be Lotynų Amerikos skambesio ir pačių trankiausių hitų, todėl kraują taip pat kaitins nepaprastai pozityvūs  ir energingi broliai latviai – 3Live Project!

„Karklės“ scena jiems jau pažįstama: prieš metus čia lankęsi festivalio draugai prasitarė, kad pasiilgo festivaliautojų, o mums beliko atsakyti tuo pačiu – mes irgi jų pasiilgome, todėl šiemet susitiksime geriausiame vakarėlyje ant jūros kranto – Karklės festivalio Beach Party siautulyje!

Įkaitę kūnai, nuostabus Baltijos jūros paplūdimys, ir, žinoma – bangos. Tai geriausias receptas geriausiems vasaros nuotykiams. Tačiau, be abejonės, viena svarbiausių sudėtinių festivalio dalių yra puiki kompanija, su kuria galima mėgautis kiekviena akimirka. Kaip žinia, Karklės festivalis yra puiki vieta susitikti su artimais draugais arba susirasti naujų.

Iki „Karklės“ festivalio lieka mažiau, nei pora mėnesių. Tai yra ta vieta, kur galėsite pasinerti į nepakartojamą vasaros nuotykį. Lietuvoje tai vienintelė vieta, kur galima rasti tokį puikų derinį: persipinančią nuostabią aplinką: saulę, jūrą, paplūdimį ir aukščiausios kokybės muziką. Pasiruoškite švęsti ir pasikrauti jėgų iki sekančios vasaros.

Nepamirškite geriausių derinių, atliepiančių 2000-uosius, pasiimkite geriausią kompaniją ir susitinkame jau rugpjūčio 11-13 dienomis, Karklėje!

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder