Jurga

Klaipėdoje Jurga surengs išskirtinį gimtadienio koncertą

Jau 17 metus Lietuvos muzikos scenoje esanti Jurga savo gimtadienį pirmą kartą minės gimtadienio ture. Debiutinį albumą „Aukso pieva“ išleidusi dar 2005 metais, dainininkė nėra surengusi gimtadienio koncerto iki šiol!

Jau šį penktadienį, vasario 11 dieną, šventinį pasirodymą Jurga surengs Klaipėdos muzikiniame klube „Jazzpilis“.Šiame koncerte dainininkė tikisi ne tik gimtadienio jaukumo ar užpūsti žvakes nuo torto, bet ir specialia programa ir ryškiais atsiminimais iš kūrybos nupasakoti žiūrovams savo muzikinį kelią.

„Tai gimtadienio turas, kokio dar niekada nebuvo! Šiemet pirmą kartą gimtadienį švęsiu koncertuose su per tiek metų ypač artimais tapusiais klausytojais ir man brangia muzika!“, – džiaugiasi Jurga.

Jurga | Nebijok: https://youtu.be/T6_TdrOzwn4

Hitais „Nebijok“ ir „Aukso pieva“ į muzikos sceną įsiveržusi Jurga pasakoja, kad proginiame koncerte skambės specialiai gimtadienio turui paruošta programa. Svarbiausi gimtadienio turo elementai – ryškiausios dainos iš visos karjeros ir šventiškiausi kūriniai, kuriuos netikėtai sujungia „gimimo“ tema.

„Ruošdamasi turui, supratau, kad „gimimas“ yra viena svarbiausių idėjų mano dainose – kažkokio jausmo, supratimo, ir, žinoma, meilės ir svajonės gimimas. Neabejoju, kad ši programa – bus šviesus palinkėjimas sau ir visiems klausytojams to, ko labiausiai norisi!“

Artėjančiuose koncertuose muzikantai atliks naujas dainų aranžuotes, kūrinius iš pirmųjų Jurgos albumų „Aukso pieva“, „Instrukcija“, „+37° (Goal of Science)“ ir pačias naujausias dainas, o keletą kūrinių sau akomponuodama klavišiniais sugros pati dainininkė.

„Smagiausi gimtadieniai man buvo tie, kuriuose sveikindavau kitus, dovanodavau gėlių – juk svarbiausia – žmonės, kuriems suteiki džiaugsmo ir gerų emocijų. Esu tikra, kad kartu sukursime gražią šventę visiems, o, jei džiaugsis svečiai, šypsosiuosi ir aš“, – džiaugiasi Jurga.

Jurga | 1:0 šviesa laimi: https://youtu.be/ee5kMmnaPCw

Anot Jurgos, tai bus didžiausias jos turas po 2020 metais išleisto albumo „Jurga“ pristatymo koncertų. Specialus gimtadienio turo koncertas Klaipėdoje įvyks jau šią savaitę, vasario 11 dieną, muzikiniame klube „Jazzpilis“. Bilietus į koncertą platina bilietai.lt.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder