„Klaipėdos kupole“ - jaukus garsenybių vakarėlis

(1)

Būrys žinomų šou verslo atstovų, nuomonės formuotojų ir renginių organizatorių ant Baltijos jūros kranto įsikūrusiame „Klaipėdos kupole“ pasitiko naująjį renginių sezoną.

Įspūdingu dekoru išpuoštas „Klaipėdos kupolas“, išskirtiniai kokteiliai ir maistas, šou programa ir linksmybės įrodė, kad ir Klaipėda sugeba organizuoti jaukumu ir prabanga pulsuojančias šventes.

Smagu, kad į vieną vietą pavyko suburti būrį įvairius renginius, šventes ir pramogas organizuojančius žmones. Pabendravome, pasidalinome patirtimi ir linksmai leidome laiką. Renginys puikiai pavyko ir įkvėpė naujoms idėjoms„, - “Vakarų ekspresui„ sakė renginį organizavusi renginių organizavimo įmonės “Amber idėja" įkūrėja Tautvilė Raudytė-Ivaškevičienė.

Ji pasidžiaugė, kad prie renginio prisidėjo būrys žmonių ir bendromis pastangomis pavyko sukurti itin jaukią atmosferą.

Skanius ir išskirtinius kokteilius tiekė baras „Trendy bar“, maistą - puikiai visiems žinomas „Roko virtuvės“ virtuvės šefas Rokas Galvonas, renginį vedė Simas Buziliauskas, visus linksmino atlikėjai Simas ir Gabrielė Nausėdaitė-Buziliauskė bei iš JAV į Lietuvą grįžusi ir „Eurovizijos“ atrankų konkurse žibėjusi Aldegunda, prie puikios atmosferos prisidėjo vakaro didžėjus - Endrio, įspūdingą ir jaukų dekorą sukūrė „Pievos - wedding&decor“. Smagu, kad būrys žmonių atsiliepė ir dalyvavo mūsų renginyje", - teigė T. Raudytė-Ivaškevičienė.

Renginyje dalyvavusi grupės „Man-go“ lyderė Rima Petrauskytė-Paulauskienė pasidžiaugė tokiu smagiu ir be galo jaukiu vakaru.

„Klaipėdos kupole“ įsibėgėja renginių sezonas ir čia šią vasarą planuojama gausybė renginių, koncertuos ir įvairios muzikos žvaigždės, taip pat vyks sporto ir kiti renginiai.

Apie „Klaipėdos kupole“ vyksiančius artimiausius renginius galima sužinoti „Facebook“ paskyroje „Klaipėdos kupolas“.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder