Klaipėdos universitetas kviečia į „(Ne)akademiškus pokalbius“

KU vykstantis susitikimų su įdomiais žmonėmis ciklas (NE)AKADEMIŠKI POKALBIAI  kviečia pažinčiai su ypatinga viešnia – Islandijos universiteto profesore dr. Inga Minelgaite.

Viena iš pagrindinių profesorės tyrimų temų yra lyderystė ir įvairios jos raiškos formos bei kontekstai. Tarpkultūrinė lyderystė, projektų vadyba ir tvarus vadovavimas – sritys, kuriose I. Minelgaitė realizuoja savo akademinį ir profesinį potencialą.

Mokslininkė taip pat yra Lietuvos Respublikos garbės konsulė Islandijos Respublikoje, kviestinė profesorė, valdybos narė ir tarybos pirmininkė įvairiuose Lietuvos ir užsienio universitetuose, didžiausio organizacinės lyderystės tyrimų tinklo (GLOBE) narė, IPMA Publications redakcinio komiteto narė, tarptautinio projekto FEELS vadovė.

Prof. dr. I. Minelgaitė taip pat dirbo su „trigubos karūnos“ akreditaciją turinčiomis verslo mokyklomis (1% geriausių pasaulyje!), yra pirmosios knygos apie lyderystę Islandijoje bendraautorė ir turi net 15 metų darbo vadovės pozicijose patirtį. 

(NE)AKADEMIŠKŲ POKALBIAI viešniai artimos ir socialinės iniciatyvos, viena tokių – gausaus susidomėjimo sulaukęs projektas apie lyčių nelygybę „Aš Esu Tu“.

Susitikimų su žinomais žmonėmis ciklą  (NE)AKADEMIŠKI POKALBIAI sumanė ir realizuoja KU Ateities paramos fondas. Šeštąsis susitikimas vyks balandžio 6 d., 15.30 val., KU „Aula Magna“ konferencijų salėje (p/c „Studlendas“, Herkaus Manto g. 90-2). Registracija į NEMOKAMĄ renginį čia:

https://www.ku.lt/lt/formos/registracija-i-susitikima-su-islandijos-universiteto-profesore-dr-inga-minelgaite-ne-akademiski-pokalbiai%C2%A0

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder