Klaipėdos uostas kviečia: Baltojo švyturio vakarienė su Leonu Somovu

Vakarienė prie šiaurinio molo Melnragėje sugrįžta! Ilgojo Joninių savaitgalio išvakarėse, birželio 21 dienos vakarą, visa Lietuva kviečiama į bendrą vakarienę ant jūros kranto.

Uosto direkcijos dovanojamas vakaras pajūryje su prodiuseriu ir elektroninės muzikos kūrėju Leonu Somovu kvies prisiminti Baltąjį švyturį, stovėjusį šiaurinio molo gale.

„Jūros bangų mūša, fone į uostą plaukiantys laivai ir juos lydinčios žuvėdros, po kojomis girgždantis smėlis – apie tai yra Klaipėdos uosto prieigos. O kur dar gali būti geresnė vieta visiems susitikti? Vieną ilgiausių metų vakarų kviečiame būti drauge, mėgautis gera muzika ir bendryste. Kurkime tradicijas kartu, didžiuokimės būdami jūrine valstybe“, – sako Uosto direkcijos generalinis direktorius Algis Latakas. 

Baltojo švyturio vakarienės prie šiaurinio molo Melnragėje svečiai kviečiami tiek aprangai, tiek vakarienės stalo dekorui rinktis baltą spalvą. Renginio organizatorė Uosto direkcija pasirūpins keliomis dešimtimis staliukų, tačiau kviečiami atsinešti turinčius savo, nes visiems jų nepakaks. Piknikauti bus galima ir ant savo atsineštų pledų, kurie, pageidautina, būtų baltos spalvos. Užkandžiais, gėrimais ir indais svečiai kviečiami pasirūpinti patys.

Renginys nemokamas, tačiau registracija į šventinę vakarienę būtina. Ji vykdoma internetu  t.ly/Yar6c

Į bendrą vakarienę prie šiaurinio molo Uosto direkcija kviečia atvykti pėsčiomis ar viešuoju transportu. Atvykę automobiliu, jį galės pasistatyti mokamose ar nemokamose aikštelėse. AB KLASCO atvers savo teritorijos prie šiaurinio molo vartus, tad dalį automobilių bus galima statyti ten (stovėjimas šioje zonoje bus nemokamas).

Šiemet minimos 140-osios Baltojo švyturio įžiebimo šiauriniame mole metinės. Klaipėda ir Neringa šiuos metus yra paskelbusios Švyturių metais. Lietuvos valstybės dienos išvakarėse unikaliu muzikos, šviesų ir ugnies šou ant šiaurinio molo Uosto direkcija kvietė pažvelgti į 140 metų atgal siekiančią istoriją, prisiliesti prie inžinerinio ir šiandien jau istoriniu tapusio objekto. Tęsdama renginių ciklą, skirtą pažymėti Baltajam švyturiui dedikuotus metus, Uosto direkcija į bendrą vakarienę pajūrio zonoje prie šiaurinio molo Melnragėje kviečia birželio 21 d., penktadienį, 19 val.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder