Kretinga kviečia į renginius

Kretingos Rotušės aikštėje nuo pat ryto šurmuliuos Rudens derliaus ir moliūgo šventė, kurioje – kaip visad – netrūks pramogų, gerų įspūdžių ir smagaus šurmulio!

Moliūgų augintojų ir skanautojų laukia tradiciniame „Pajūrio naujienų“ kiemelyje vyksiantys didžiausio geltonskruosčio rinkimai. Visą pusdienį po Rotušės aikštę pasklidę ūkininkai ir amatininkai siūlys savo  užaugintų  žemės gėrybių, kulinarinio paveldo skanėstų, įmantrių dirbinių.

O į komandas susibūrę jaunieji rajono kulinarai sykiu su virtuvės šefu Algirdu Liebumi visus įsuks į moliūginę Lašinių  fiestą, kurios dalyvius, žiūrovus ir patiekalų degustatorius nuotaikingomis muzikinėmis programomis linksmins mėgėjų meno kolektyvai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Latvijos bei Estijos. Na, o besibaigiančio rugsėjo šiluma dalinsis populiari muzikos grupės „Saulės kliošas“.

Nuo 12.00 val. Kretingos motodrome (Tiekėjų g. 34, Kretinga) vyks motobolo turnyras „Agrorodeo Motobolo Taurė 2022“, kuriuo bus užbaigtas šių metų motobolo sezonas.

Turnyre žais trys Kretingos komandos: „Agrorodeo“, „Mirigita“, turnyro „MIX komanda“ ir svečiai Radviliškio „Žėrutis“. Tai, ko gero, jau paskutinė galimybė šiemet pamatyti motobolą Kretingoje.

 

Sidebar placeholder