Lietuviškoji „Abba“ koncertuos Klaipėdos koncertų salėje

(1)

Keturi profesionalai susibūrę į grupę itališku pavadinimu „Il senso“ (it.prasmė) energingai prikelia skambėti senas geras lietuviškos estrados dainas.

Ieva Barbora Juozapaitytė, Indrė Anankaitė, Kasparas Damulis ir Laimonas Bendaravičius yra operos solistai, atliekantys klasikos repertuarą bei vaidmenis Lietuvos ir užsienio operos spektakliuose.

Grupės programą sudaro 50-70-ųjų populiarios dainos, kurias dainavo Lietuvos estrados žvaigždės Danutė Neimontaitė, Gražina Pakėnaitė, Stasys Liupkevičius, Nijolė Ščiukaitė ir kiti nemirtingi solistai.

Naujas dainų versijas lydi iškalbingi video pasakojimai, nufilmuoti gražiausiose Lietuvos vietose – Nidos kopose, Vilniaus senamiestyje ir dūžtant Baltijos jūros bangoms.

Dvi gražuolės merginos šviesiais plaukais ir du dailūs kavalieriai savo sąstatu primena žymiąją švedų pop grupę „Abba“. 

Keturiais balsais skambančios dainos teikia didelį emocinį pasitenkinimą, kuria istorijas ir kviečia į nostalgiškus laikus, kuomet nebuvo interneto ir meilės pasimatymo nebuvo galima atšaukti, vėluoti į jį – taip pat.

Ši vasara ir šie metai grupei buvo ypač vaisingi – su kolegos Merūno specialiai jiems sukurta daina „Sparnai“ ketvertas sėkmingai sudalyvavo Lietuvos Eurovizijos rinkimuose, pelnė gausias publikos simatijas; vėliau įrašė naują Vytauto Bikaus dainą „Vasaros vėjas“, jam sukūrė efektingą vaizdo pristatymą, nufilmuotą gražiose Vilniaus erdvėse; vasaros pabaigoje mus pasiekė įspūdingas darbas – kūrinys „Iškeliaujant“, įrašytas su Plungės kultūros centro simfoniniu orkestru.

„Norėjome, kad šis kūrinys skambėtų plačiai, kokią matome mūsų jūrą. Orkestras buvo nuostabi mintis, padėjusi išreikšti bei įgarsinti jūros galybę, grožį ir jėgą.

Dainos klipą nufilmavome Šventosios paplūdimyje, pučiant stipriam vėjui ir su didelėmis bangomis. Tikime, kad vaizdai ir išskirtinis Plungės kultūros centro simfoninio orkestro akompanimentas šį puikų kūrinį padarė dar puikesnį, artimesnį mūsų laikų žmonėms“, - pasakoja Laimonas Bendaravičius.

Vos per kelias savaites naujosios dainos paklausė 105 tūkstančiai fanų.

„Il senso“ programoje Klaipėdos koncertų salėje lapkričio 4 d. girdėsime mylimus Lietuvos klasikos ir estrados hitus. Grupei akompanuos pianistas Rimvydas Mitkus. Programa yra iš dviejų dalių, su pertrauka. Bilietus galima įsigyti: IL SENSO pop klasikos šou - 04.11.2023 - Klaipėdos koncertų salė - Bilietai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder